• František Hodonský

    (1945)

    Plovoucí smaragdy

    Položka č.: 155

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    litografie, 2010, 54 x 69,5 cm, sign. PD Hodonský 2010, č. 16/50, při okrajích, zejména v horní části, ohmataný papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Hodonský

    (1945)

    Krajina - architektura

    Položka č.: 154

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    litografie, 1990, 48 x 66,5 cm, sign. PD F. Hodonský 1990, č. 43/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Hodonský

    (1945)

    Z Benátek

    Položka č.: 153

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    litografie, 1990, 44 x 60 cm, sign. PD F. Hodonský 1990, č. 3/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Hodonský

    (1945)

    Vodní architektura

    Položka č.: 152

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    litografie, 1997, 48,3 x 69,5 cm, sign. PD F. Hodonský 1997, č. 7/25, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Hodonský

    (1945)

    Krajina - architektura

    Položka č.: 151

    Vyvolávací cena: 3.400 CZK (142 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    litografie, 1992, 43,5 x 60 cm, sign. PD Hodonský 1992, č. 36/40, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.400 CZK (142 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Kuklík

    (1947)

    Pohyb a tvar

    Položka č.: 150

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    lept, akvatinta, 1980, 49,5 x 59,5 cm, sign. DU Kuklík 80, č. 55/80, zažloutlý papír, na papíře skvrnky, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Kuklík

    (1947)

    Kolotoč

    Položka č.: 149

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    lept, akvatinta, 1986, 49,4 x 59,5 cm, sign. DU Kuklík 1986, č. 25/80, na papíře skvrnky, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Kuklík

    (1947)

    Z okna

    Položka č.: 148

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    kombinovaná technika, lept, 1975, 31,5 x 24 cm, sign. PD L. Kuklík 75, č. 29/80, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Kuklík

    (1947)

    Krajina

    Položka č.: 147

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    kombinovaná technika, lept, 1976, 24,5 x 32 cm, sign. DU L. Kuklík 1976, č. 49/80, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Kuklík

    (1947)

    Dívka u okna

    Položka č.: 146

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    kombinovaná technika, lept, 1979, 32 x 24 cm, sign. PD L. Kuklík 79, č. 53/80, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

  • Jakub Matuška/Masker

    (1981)

    Waterproof

    Položka č.: 145

    Vyvolávací cena: 22.000 CZK (917 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    serigrafie, 2012, 60 x 85 cm, sign. DU Maskér 2012, rám, č. 24/107, Studia na Akademii výtvarných umění u Vladimíra Skrepla (2003-2009), studijní pobyty na Cooper Union New York (2008) a Middlesex University London (2010). Finalista Ceny Jindřicha Chalupeckého (2010). Cena NG 333 pro nejlepšího uměl…

    Aktuální cena: 22.000 CZK (917 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaromír 99

    (1963)

    Příjezd

    Položka č.: 144

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    giclée print, 2023, 46 x 66 cm, sign. PD Jaromír 99, rám, č. 1/3, Jaromír Švejdík (Jaromír 99) je českým výtvarníkem, ilustrátorem, skladatelem a hudebníkem. Vedle volné tvorby se věnuje zejména komiksům a ilustraci knih. Mezi jeho nejznámější díla patří komiksový román Alois Nebel, který byl zfilmo…

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Pražské věže

    Položka č.: 143

    Vyvolávací cena: 7.900 CZK (330 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    kolorovaná suchá jehla, 2005, 39,5 x 18 cm, sign. PD Karel Chaba 05, soukromé studium

    Aktuální cena: 7.900 CZK (330 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Jedlička

    (1944)

    Aran Island

    Položka č.: 142

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    serigrafie, 2017, 61 x 90,5 cm, sign. vzadu Jan Jedlička 17, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Jedlička

    (1944)

    Belzebub

    Položka č.: 141

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    lept, 1973-74, 17,2 x 13,5 cm, sign. PD Jan Jedlička, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Jedlička

    (1944)

    Nevěsta

    Položka č.: 140

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    litografie, 1966, 22,3 x 29,7 cm, sign. PD Jan Jedlička 66, při okrajích pokrčený, natržený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Skála

    (1956)

    Na počátku

    Položka č.: 139

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    litografie, 2015, 48,5 x 34,5 cm, sign. PD František Skála 2015, č. 99/200

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: ID6**0 Historie příhozu

  • Jan Švankmajer

    (1934)

    Posvícení v Hudlicích

    Položka č.: 138

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    litografie, 2023, 32,5 x 43 cm, sign. PD Švankmajer J 2023, č. 15/100, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, žák prof. R. Landera na loutkářské katedře DAMU, člen Surrealistické skupiny, SVU Mánes, tvůrčí skupiny Máj

    Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)

    Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu

  • Pavel Sukdolák

    (1925-2022)

    Tři oblouky

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    akvatinta, suchá jehla, 26,2 x 16,6 cm, sign. DU Pavel Sukdolák, č. 78/100, vlevo pod grafikou papír lehce ušpiněný, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Dušek

    (1992)

    Po dešti

    Položka č.: 179

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    olej, akryl, plátno, 2018, 50 x 50 cm, sign. zezadu DUŠEK 2018

    Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Honz

    (1989)

    Kameny ve tmě

    Položka č.: 178

    Vyvolávací cena: 39.000 CZK (1.625 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    olej, plátno, 2018, 75 x 95 cm, sign. PD Tomáš Honz, Tomáš Honz je absolventem Akademie výtvarných umění v Praze, prošel ateliéry kresby a grafiky u J. Lindovského, malby u Z. Berana a malby u Michaela Rittsteina. V díle Tomáše Honze se prolíná zájem o klasické malířské techniky i náměty, jako je kr…

    Aktuální cena: 39.000 CZK (1.625 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Honz

    (1989)

    Rybník

    Položka č.: 177

    Vyvolávací cena: 9.900 CZK (413 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    olej, sololit, 2016, 27 x 35 cm, sign. PD T. Honz, rám

    Aktuální cena: 9.900 CZK (413 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Honz

    (1989)

    Taiwanský dvorek

    Položka č.: 176

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    olej, sololit, 2014, 26 x 35 cm, sign. PD T. Honz, rám

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ota Janeček

    (1919-1996)

    Kubánka s naušnicí

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    linoryt, 23 x 14,5 cm, sign. DU Ota Janeček, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook