František Hodonský
Plovoucí smaragdy
Položka č.: 155Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)
František Hodonský
Krajina - architektura
Položka č.: 154Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
František Hodonský
Z Benátek
Položka č.: 153Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
František Hodonský
Vodní architektura
Položka č.: 152Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
František Hodonský
Krajina - architektura
Položka č.: 151Vyvolávací cena: 3.400 CZK (142 €)
Aktuální cena: 3.400 CZK (142 €)
Ladislav Kuklík
Pohyb a tvar
Položka č.: 150Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
lept, akvatinta, 1980, 49,5 x 59,5 cm, sign. DU Kuklík 80, č. 55/80, zažloutlý papír, na papíře skvrnky, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Ladislav Kuklík
Kolotoč
Položka č.: 149Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
lept, akvatinta, 1986, 49,4 x 59,5 cm, sign. DU Kuklík 1986, č. 25/80, na papíře skvrnky, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Ladislav Kuklík
Z okna
Položka č.: 148Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
kombinovaná technika, lept, 1975, 31,5 x 24 cm, sign. PD L. Kuklík 75, č. 29/80, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Ladislav Kuklík
Položka č.: 147Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
kombinovaná technika, lept, 1976, 24,5 x 32 cm, sign. DU L. Kuklík 1976, č. 49/80, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Ladislav Kuklík
Dívka u okna
Položka č.: 146Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
kombinovaná technika, lept, 1979, 32 x 24 cm, sign. PD L. Kuklík 79, č. 53/80, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu
Jakub Matuška/Masker
(1981)
Waterproof
Položka č.: 145Vyvolávací cena: 22.000 CZK (917 €)
serigrafie, 2012, 60 x 85 cm, sign. DU Maskér 2012, rám, č. 24/107, Studia na Akademii výtvarných umění u Vladimíra Skrepla (2003-2009), studijní pobyty na Cooper Union New York (2008) a Middlesex University London (2010). Finalista Ceny Jindřicha Chalupeckého (2010). Cena NG 333 pro nejlepšího uměl…
Aktuální cena: 22.000 CZK (917 €)
Jaromír 99
(1963)
Příjezd
Položka č.: 144Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
Karel Chaba
(1925-2009)
Pražské věže
Položka č.: 143Vyvolávací cena: 7.900 CZK (330 €)
kolorovaná suchá jehla, 2005, 39,5 x 18 cm, sign. PD Karel Chaba 05, soukromé studium
Aktuální cena: 7.900 CZK (330 €)
Jan Jedlička
Aran Island
Položka č.: 142Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
serigrafie, 2017, 61 x 90,5 cm, sign. vzadu Jan Jedlička 17, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Jan Jedlička
Belzebub
Položka č.: 141Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
lept, 1973-74, 17,2 x 13,5 cm, sign. PD Jan Jedlička, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Jan Jedlička
Nevěsta
Položka č.: 140Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
litografie, 1966, 22,3 x 29,7 cm, sign. PD Jan Jedlička 66, při okrajích pokrčený, natržený papír, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
František Skála
Na počátku
Položka č.: 139Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
litografie, 2015, 48,5 x 34,5 cm, sign. PD František Skála 2015, č. 99/200
Jan Švankmajer
Posvícení v Hudlicích
Položka č.: 138Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)
litografie, 2023, 32,5 x 43 cm, sign. PD Švankmajer J 2023, č. 15/100, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, žák prof. R. Landera na loutkářské katedře DAMU, člen Surrealistické skupiny, SVU Mánes, tvůrčí skupiny Máj
Pavel Sukdolák
(1925-2022)
Tři oblouky
Položka č.: 11Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Pavel Dušek
(1992)
Po dešti
Položka č.: 179Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)
Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)
Tomáš Honz
(1989)
Kameny ve tmě
Položka č.: 178Vyvolávací cena: 39.000 CZK (1.625 €)
Aktuální cena: 39.000 CZK (1.625 €)
Tomáš Honz
(1989)
Rybník
Položka č.: 177Vyvolávací cena: 9.900 CZK (413 €)
olej, sololit, 2016, 27 x 35 cm, sign. PD T. Honz, rám
Aktuální cena: 9.900 CZK (413 €)
Tomáš Honz
(1989)
Taiwanský dvorek
Položka č.: 176Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
olej, sololit, 2014, 26 x 35 cm, sign. PD T. Honz, rám
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Ota Janeček
Kubánka s naušnicí
Položka č.: 7Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
linoryt, 23 x 14,5 cm, sign. DU Ota Janeček, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)