• V. Hansík

    Zátiší s pomeranči

    Položka č.: 242991

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (54 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 21:42

    olej, karton, 1930, 35,5 x 48 cm, LD monogr. V. H. 30, rám , vzadu nalepen autorský štítek s věnováním, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (54 €)

    Položka č.: 242992

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 21:44

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Madona s dítětem

    Položka č.: 242993

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 21:46

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Zřícenina hradu

    Položka č.: 242994

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 21:48

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

  • Zavřel

    Vysoké Tatry cestou k Popradskému Plesu

    Položka č.: 242997

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (43 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 21:50

    olej, karton, 48,5 x 64 cm, sign. PD Zavřel, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (43 €)

  • J. Přibík

    Břízy

    Položka č.: 242998

    Vyvolávací cena: 700 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 21:52

    olej, karton, 49,5 x 69 cm, sign. PD J. Přibík, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (25 €)

  • Oscar Kokoschka

    (1886-1980)

    Karlův most

    Položka č.: 242999

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 21:54

    tisk, plátno, karton, 47,5 x 68,5 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

    Roubenka u potoka

    Položka č.: 243000

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 21:56

    tempera, papír, 30 x 22 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Humr

    Položka č.: 243002

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 21:58

    výšivka, 44 x 59,5 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Zámek Kribstein

    Položka č.: 243003

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 22:00

    tisk, papír, 36 x 50 cm, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Cyril Chramosta

    (1908)

    Vesnická stavení

    Položka č.: 243004

    Vyvolávací cena: 450 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 22:02

    litografie, 34 x 45 cm, sign. PD Chramosta, pasparta, č. 15/170, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 450 CZK (17 €)

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Červená Lhota

    Položka č.: 243005

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 22:04

    litografie, 1955, 28 x 37 cm, sign. PD M. Holý 55, rám, na rámu oděrky, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Na Kampě

    Položka č.: 243006

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 22:06

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

    Strom ve větru

    Položka č.: 243007

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 22:08

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • Rejnek

    Portrét dívky

    Položka č.: 243008

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 22:10

    tužka, papír, 1944, 44 x 29 cm, sign. PD Sejnek XII 1944, rám, na rámu oděrky a prasklé sklo, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jindřich Mahelka

    (1919-1990)

    Předjaří v Lipencích

    Položka č.: 243009

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 22:12

    litografie, 1956, 24 x 34,5 cm, sign. PD J. Mahelka, rám, č. 26/ 50, mírně zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium na grafické škole v Pardubicích, žák prof. I. Kulece na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze, žák prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU tamtéž, člen SČU…

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Zbyněk Semerák

    (1951 -2003)

    Pohled na město

    Položka č.: 243010

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 22:14

    serigrafie, 1976, 44 x 18 cm, sign. PD Semerák, pasparta, pasparta otřepena, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Náměstí

    Položka č.: 243012

    Vyvolávací cena: 250 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 22:16

    Aktuální cena: 250 CZK (9 €)

  • V. Měchura

    Kytice s máky

    Položka č.: 243013

    Vyvolávací cena: 800 CZK (29 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 22:18

    olej, karton, 52 x 58 cm, sign. PD V. Měchura, rám, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

  • Jiří Kodym

    (1927-2009)

    Nové Město nad Metují

    Položka č.: 243015

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 22:20

    lept, 1977, 25 X 46 cm, sign. DU J Kodym 77, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Muzikanti

    Položka č.: 203223

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 22:22

    Aktuální cena: 700 CZK (25 €)

  • Oldřich Kerhart

    (1895-1947)

    Spící ženci

    Položka č.: 205322

    Vyvolávací cena: 750 CZK (27 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 22:24

    litografie, 25,4 x 36 cm, PD značeno na kameni O. K., antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 750 CZK (27 €)

  • Berto Monetti

    Sedící ženský akt

    Položka č.: 208163

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 22:26

    kvaš, tempera, tuš, papír, 1987, 29,8 x 21,2 cm, sign. DU Monetti 87

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Berto Monetti

    Zápas

    Položka č.: 208739

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 22:28

    tužka, papír, 1979, 47,9 x 31,6 cm, sign. DU Monetti 79, pokrčený, místy oškozený papír

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Pohled z okna

    Položka č.: 208858

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 22:30

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Náměstí

    Položka č.: 208864

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 22:32

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Růže III.

    Položka č.: 208870

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 22:34

    lept, 25,4 x 17,3 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Berto Monetti

    Sedící ženský akt na židli

    Položka č.: 210133

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 22:36

    tuš, kvaš, akvarel, papír, 1987, 47,5 x 32,8 cm, sign. LD Monetti 87

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Berto Monetti

    Sedící ženský akt

    Položka č.: 210134

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 22:38

    tuš, kvaš, akvarel, papír, 1987, 47,5 x 32,8 cm, sign. LD Monetti 87, oboustranná kresba, při okrajích lehce pokrčený papír

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Berto Monetti

    Stojící ženský akt před zrcadlem

    Položka č.: 210135

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 22:40

    tuš, kvaš, akvarel, papír, 1987, 47,7 x 32,8 cm, sign. LD Monetti 87, oboustranná kresba

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)