-
J. Švihla
Zasněžená krajina
Položka č.: 278928Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 19:02
olej, deska, 23,5 x 27,5 cm, sign. LD, rám, zezadu polité , Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tognotti
U vody
Položka č.: 281798Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 19:03
olej, dřevo, 22 x 31,8 cm, sign. LD Tognotti, rám, Zašpiněné, oprýskaná a rozpitá barva, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Tondl
(1893-1980)
Hrázděný dům v lese
Položka č.: 281787Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 19:04
akvarel, papír, 43,5 x 33,5 cm, sign. PD K. Tondl, rám, na zadní straně přípis: vystaveno na členské výstavě v Obecním domě v Praze 1940, pasparta na zašpiněna, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, V. Bukovace, J. Preislera a M. Švabinského na AVU v Praze, studium dějin umění, estetiky a filo…
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Vokoun
(1893-1972)
Krajina
Položka č.: 139890Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 19:05
akvarel, karton, 15 x 21,5 cm, sign. LD Jos. Vokoun, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Vraný
Březová alej
Položka č.: 279065Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 19:06
olej, karton, 33 x 38 cm, sign. PD Lad. Vraný, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zapadlo
Předjaří
Položka č.: 281824Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 19:07
olej, sololit, 15,5 x 20 cm, sign. PD Zapadlo, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Altmann
(1942)
V+W - na shledanou v lepších časech
Položka č.: 280174Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 16:45
dřevořez, 17,5 x 27,5 cm, sign. PU Jiří Altmann, rám, slepotisková ratítka Hommage á V+W, Amicus, nově adjustováno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Tittelbacha, Součka a Silovského na AVU v Praze
Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Georges Braque
(1882-1963)
Nu Aux Feuilles
Položka č.: 277566Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 16:46
litografie na papíře Richard de Bas, 1928/1957, 46 x 36 cm, značeno PD na kameni, z Escape portfolio, printed by limprimier Union a Paris, zahnědlý a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Sylvie Currin Kořánková
(1982)
Nové trendy
Položka č.: 270605Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 16:47
linoryt, autorský bezrastrový ofset, 2009, 31,5 x 42 cm, sign. PD Sylvie Kořánková 2009, 43862, ilustrace ke knize Nemám tě mít rád, mám tě prodat (2009, diplomová práce na VŠUP), oceněno hlavní cenou v celostátní soutěži grafika roku 2009 v kategorii autorská kniha (Grapheion), 3. cena Arny Sáňka N…
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Sylvie Currin Kořánková
(1982)
Na mole
Položka č.: 270604Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 16:48
linoryt, autorský bezrastrový ofset, 2009, 31,5 x 42 cm, sign. PD Sylvie Kořánková 2009, 43862, ilustrace ke knize Nemám tě mít rád, mám tě prodat (2009, diplomová práce na VŠUP), oceněno hlavní cenou v celostátní soutěži grafika roku 2009 v kategorii autorská kniha (Grapheion), 3. cena Arny Sáňka N…
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohdan Dušek
(1981)
Mořské potvory
Položka č.: 253900Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 16:49
linoryt, 52 x 55 cm, sign. PD Bohdan Dušek, 43011, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, studium na VOŠ Václava Hollara v Praze, poté na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohdan Dušek
(1981)
Oplzlé batole
Položka č.: 274744Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 16:50
linoryt, 67,5 x 37,5 cm, sign. PD Bohdan Dušek, 43013, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, studium na VOŠ Václava Hollara v Praze, poté na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Lenka Dvořáková
(1954)
Mouchy
Položka č.: 257055Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 16:51
litografie, 49 x 32,5 cm, sign. PD Dvořáková L., autorský tisk, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Patrícia Ficková
Z kukuričného pola
Položka č.: 257058Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 16:52
litografie, 1999, 59,5 x 43 cm, sign. PD Ficková 99, 43983, při okrajích mimo tisk mírně zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu
-
Alfréd Fuchs
(1925-2003)
Děvče s kočkou
Položka č.: 276792Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 16:53
litografie, 36,5 x 16,2 cm, sign. PD A. Fuchs, pasparta, autorský tisk, pasparta poškozena, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Grus
(1891-1983)
Krajina
Položka č.: 261743Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 16:54
litografie, 1971, 48 x 61,5 cm, sign. PD J. Grus, rám, 39/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. H. Schwaigera na AVU v Praze, zakládající člen Skupiny 58, předseda SČVU
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Roman Havelka
(1877-1950)
Les
Položka č.: 277605Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 16:55
litografie, 30 x 39,5 cm, sign. PD Roman Havelka, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. K. Lišky a J. Stibrala na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. J. Mařáka na AVU tamtéž, člen Jednoty umělců výtvarných, zakládající člen, předseda a čestný předseda SVUM v Hodoníně
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Daniela Havlíčková
(1946-1999)
Letící sny
Položka č.: 281816Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 16:56
kombinovaná grafická technika, papír, 1987, 49,5 x 32 cm, sign. DU DHavlíčková, rám, č. 62/100, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední uměleckoprůmyslové škole v Praze, žákyně prof. F. Muziky, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bedřich Horálek
(1913-1981)
Smíchovský přístav
Položka č.: 281814Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 16:57
litografie, 23 x 53,5 cm, sign. PD B Horálek, rám, č. 13/100, na zadní straně štítek s popisem, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. J. Loukoty, M. Švabinského a O. Nejedlého na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Kabát
(1932)
Fauna a flóra
Položka č.: 280315Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 16:58
lept, 20,5 x 20,5 cm, sign. PD Václav Kabát, rám, 29526, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, P. Dillingera a V. Pukla, člen Klubu ilustrátorů dětské knihy
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milada Kazdová
(1911-2001)
Krajina u Mnichovic
Položka č.: 258203Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 16:59
litografie, 1965, 37,5 x 48,5 cm, sign. PD M. Kazdová 1965, autorský tisk, studium na přípravce AVU, žákyně J. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění, prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milada Kazdová
(1911-2001)
Kytice
Položka č.: 258202Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:00
litografie, 46,2 x 34,7 cm, sign. PD M. Kazdová, autorský tisk, studium na přípravce AVU, žákyně J. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění, prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milada Kazdová
(1911-2001)
Kytice
Položka č.: 258201Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:01
litografie, 46 x 35 cm, sign. PD M. Kazdová, studium na přípravce AVU, žákyně J. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění, prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alena Laufrová
(1952)
Dívka II.
Položka č.: 202683Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:02
lept, suchá jehla, 40 x 30 cm, sign. PD Alena Laufrová, 45/50, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alena Laufrová
(1952)
Motiv z Karlova mostu
Položka č.: 270595Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:03
lept, suchá jehla, 38,8 x 39,5 cm, sign. PD Alena Laufrová, 32/80, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alena Laufrová
(1952)
Z Belvederu
Položka č.: 270594Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:04
lept, suchá jehla, 1994, 39 x 39,3 cm, sign. PD Alena Laufrová 94, 15/80, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alena Laufrová
(1952)
Okna
Položka č.: 270593Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:05
lept, 16,8 x 10,8 cm, sign. PD Alena Laufrová, 80/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumila Letochová
Zatmění slunce
Položka č.: 257056Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:06
litografie, 2000, 59,5 x 43,5 cm, sign. PD Bohumila Letochová 2000, 29/30, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Roy Lichtenstein (d´Apres)
Lincoln Center
Položka č.: 281822Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:07
tisk, 41,7 x 26,5 cm, značeno PD Roy Lichtenstein, 69/150, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Lokvenc
(1930)
Milenci
Položka č.: 268336Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:08
litografie, 34 x 21 cm, sign. PN Lokvenc 77, pasparta, č. 58/170, Antikvariát Dlážděná, žák V. Sychry a V. Nechleby na AVU v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO