• Alfred DeDreux

    (1810-1860)

    Pár na koni

    Položka č.: 195961

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:02

    litografie, 19,7 x 27,5 cm, rám, na papíře skvrny, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Malíř selských motivů

    Položka č.: 197728

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:04

    litografie, 13,2 x 17,7 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    ...a - hoj...

    Položka č.: 201123

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:06

    tuš, akvarel, papír, 22 x 12 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Laně

    Položka č.: 211307

    Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:08

    akvatinta, 18 x 14 cm, sign. PD JA. Alex, rám, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 550 CZK (23 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Gustav Maran

    (1886-1983)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 213148

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:10

    lept, 12,8 x 17,5 cm, sign. PD Maran, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Strom

    Položka č.: 213149

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:12

    fotografie, 23 x 12 cm, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Břetislav Slováček

    (1947)

    Zlichovský lihovar

    Položka č.: 218111

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:14

    dřevoryt, 1979, 26,5 x 15 cm, sign. PD B. Slováček 79, pasparta, č. 45/80, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Cheb

    Položka č.: 223795

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:16

    litografie, 1982, 31,5 x 37,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, č. 47/160, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Julie Joujová

    Vzor na fraku ke dvoru Ludvíka XVI.

    Položka č.: 224024

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:18

    olej, papír, 1890, 27 x 10 cm, sign. vzadu, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Blaha

    (1961)

    Zámecké schody

    Položka č.: 224495

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:20

    olej, plátno, 40 x 30 cm, monogr. PD JB, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední uměleckoprůmyslové škole v Brně a na Privátní grafické škole doc. Černého v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumír Jurek

    (1914-1983)

    Hrad Kost

    Položka č.: 227931

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:22

    dřevoryt, 1940, 26,2 x 24,3 cm, sign. PD B. Jurek 40, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Přemysl Rolčík

    (1922-1989)

    Studánka II.

    Položka č.: 228653

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:24

    lept, 24,7 x 25 cm, sign. DU Rolčík, pasparta, č. 3/10, Antikvariát Ostrovní, studium na Škole umění ve Zlíně, žák prof. J. Baucha a A. Pelce na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Růže

    Položka č.: 228680

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:26

    olej, plátno, karton, 1985, 29 x 20 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Vesnice

    Položka č.: 231314

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:28

    dřevoryt, 1973, 19,2 x 37,5 cm, sign. PD nečitelně, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Pilař

    Zima ve městě

    Položka č.: 245559

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:30

    akvarel, papír, 1961, 19,5 x 27,5 cm, sign. PD J. Pilař 1961, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Wilhem Landsmann

    (1906-1986)

    Dítě s třešní

    Položka č.: 245691

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:32

    lept, 24 x 19 cm, sign. PD WLandsmann, rám, na papíře drobné skvrny, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Kudláček

    (1928-2017)

    Jankova komora

    Položka č.: 249459

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:34

    kvaš, papír, 1983, 23,5 x 35 cm, sign. LN Jan Kudláček 83, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Luboš Bucek

    (1954-2007)

    Lekníny

    Položka č.: 251444

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:36

    linoryt, 1983, 13 x 10 cm, sign. DU Bucek 83, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Děti

    Položka č.: 251447

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:38

    olej, pvc deska, 30 x 40 cm, sign. PD nečitelně, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • John Hassell

    Číhající indiáni

    Položka č.: 251461

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:40

    chromolitografie, 26 x 71 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Cesta v Chlumu

    Položka č.: 253966

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:42

    litografie, 9 x 12 cm, sign. DU Jana Reinerová, pasparta, č. 44/69, vzadu štítek s popisem, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ingrid Glaserová

    (1955)

    Antická báje

    Položka č.: 255554

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:44

    lept, 1988, 64,3 x 49 cm, sign. PD Glaserová 88, rám, č. 8/60, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Jágra na VŠUP v Praze, studium na Rietveld Academy v Amsterodamu

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Štědrý

    Kytice ve džbánku

    Položka č.: 260166

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:46

    olej, karton, 1982, 22 x 18 cm, sign. PD Štědrý 82, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Studie stromu

    Položka č.: 260167

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:48

    olej, karton, 15,5 x 28 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eva Šlachtová

    (1929-2014)

    Kentaur ve Valdštejnské zahradě

    Položka č.: 262216

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:50

    lept, 11,5 x 7,7 cm, sign. PD Eva Šlachtová, pasparta, č. 125/250, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Nováka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Přemysl Rolčík

    (1922-1989)

    Masopust

    Položka č.: 263238

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:52

    dřevoryt, 1956, 20,5 x 19 cm, sign. PD Rolčík 56, rám, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, studium na Škole umění ve Zlíně, žák prof. J. Baucha a A. Pelce na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Krejsa

    (1896-1941)

    Husův domek; Husova světnička

    Položka č.: 267248

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:54

    2x barevný dřevoryt, 21,9 x 26,3; 21,7 x 26 cm, sign. LD JKrejsa; LD slepotiskové razítko autora, Antikvariát Ostrovní, studoval architekturu a staromistrovské techniky u Františka Alta ve Vídni, figurální kresbu, anatomii a perspektivu u F. P. Michettiho v Itálii, později na AVU u Maxe Pirnera

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alena Šlapáková

    (1941)

    Z hor a strání

    Položka č.: 267371

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:56

    litografie, 1991, 13,8 x 10,5 cm, sign. PD AŠlapáková 91, pasparta, č. 127/160, Antikvariát Ostrovní, studium na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Bernát

    (1948)

    Lutín

    Položka č.: 267372

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:58

    litografie, 2006, 19 x 15 cm, sign. PD M. Bernát 2006, pasparta, č. 7/30, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • V. Neckář

    Pivoňky

    Položka č.: 267977

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2024 15:00

    akvarel, papír, 1949, 42 x 32 cm, sign. PD V. Neckář 57, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook