-
Martin Salajka
(1981)
Havran a lebka II.
Položka č.: 132Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:38
litografie, papír, 2021, 57 x 45 cm, sign. PD Martin Salajka 2021, č. 12/52, žák prof. M. Rittsteina
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Martin Salajka
(1981)
Havran a lebka I.
Položka č.: 133Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:39
litografie, papír, 2021, 57 x 45 cm, sign. PD Martin Salajka 2021, č. 12/87, žák prof. M. Rittsteina
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Laura Limbourg
(1996)
Dragon and Tiger
Položka č.: 134Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:40
litografie, papír, 2021, 43 x 32 cm, sign. PD Laura Limbourg 2021, č. 33/70
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Laura Limbourg
(1996)
Dolphin Play
Položka č.: 135Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:41
litografie, papír, 2020, 43 x 58 cm, sign. PD Laura Limbourg 2020, č. 88/100
Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Martin Salajka
(1981)
Chameleon II.
Položka č.: 136Vyvolávací cena: 4.200 CZK (175 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:42
litografie, papír, 2021, 57 x 45 cm, sign. PD Martin Salajka 2021, č. 13/68, žák prof. M. Rittsteina
Aktuální cena: 4.200 CZK (175 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Kuklík
(1947)
Kamasutra II.
Položka č.: 137Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:43
lept, 2002, 59 x 48,5 cm, sign DU L. Kuklík 2002, č. 7/120, vytiskl autor, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Reinerová
(1946)
Vzpomínka na Tunis
Položka č.: 138Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:44
litografie, 28 x 35 cm, sign. DU Jana Reinerová, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Valda
(1999)
Bez názvu
Položka č.: 139Vyvolávací cena: 2.300 CZK (96 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:45
serigrafie / sítotisk, papír, 2022, 43 x 58 cm, sign. PD Václav Valda 2022, č. 2/12
Aktuální cena: 2.300 CZK (96 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Hodonský
(1945)
Ztracená řeka
Položka č.: 140Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:46
dřevořez, 2016, 90 x 60 cm, sign. PD Hodonský 6.3.2016, č. 3/4, pravý dolní roh ohnutý, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Hodonský
(1945)
Kvetoucí imprese
Položka č.: 141Vyvolávací cena: 16.000 CZK (667 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:47
dřevořez, 2021, 59 x 86,5 cm, sign. PD F. Hodonský 2021, č. 4/4, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 16.000 CZK (667 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Lukáš Miffek
(1978)
Do jogurtu
Položka č.: 142Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:48
litografie, 2008, 48,2 x 32,5 cm, sign. PD Lukáš Miffek 08, č. 29/100, žák prof. A. Střížka na AVU v Praze
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Lukáš Miffek
(1978)
Nokturno
Položka č.: 143Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:49
litografie, 2018, 48,5 x 38 cm, sign. PD Lukáš Miffek 2018, č. 57/60, žák prof. A. Střížka na AVU v Praze
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Igor Grimmich
(1979)
Hlava
Položka č.: 144Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:50
litografie, 2019, 73 x 56,5 cm, sign. PD Igor Grimmich 19, č. 27/79, žák M. Rittsteina na AVU v Praze
Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Igor Grimmich
(1979)
Kód
Položka č.: 145Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:51
litografie, 2019, 54 x 76 cm, sign. PD Igor Grimmich 19, č. 77/79, žák M. Rittsteina na AVU v Praze
Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Markéta Zlesáková
(1976)
Cesta do Beirutu
Položka č.: 146Vyvolávací cena: 7.500 CZK (313 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:52
sítotisk, papír, 2011, 70 x 84 cm, sign. PD M.Zlesa.2011
Aktuální cena: 7.500 CZK (313 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Markéta Zlesáková
(1976)
360 stupňů
Položka č.: 147Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:53
sítotisk, papír, 2022, 64 x 64 cm, sign. PD M.Zlesáková 2022, č. 32/40
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Markéta Zlesáková
(1976)
Trust me
Položka č.: 148Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:54
sítotisk, papír, 2022, 69,5 x 43,5 cm, sign. PD Zlesáková 2022, č. 42/49
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Aleš Růžička
(1977)
Ohniště
Položka č.: 149Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:55
litografie, papír, 2023, 48,5 x 38 cm, sign. PD A. Růžička 2023, č. 74/77
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Barbora Němcová
(1972)
Planeta Mars
Položka č.: 150Vyvolávací cena: 3.300 CZK (138 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:56
serigrafie, 2023, 45 x 56 cm, sign. PD Barbor B. Němcová 2023, č. 51/72
Aktuální cena: 3.300 CZK (138 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tereza Zichová
(1992)
Slavnostní příjezd
Položka č.: 151Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:57
litografie, 2022, 51,5 x 44 cm, sign. PD Zichová, č. 53/100
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tereza Zichová
(1992)
To se nosí
Položka č.: 152Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:58
litografie, 2021, 38 x 48,5 cm, sign. PD Zichová 2021, č. 65/70
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdenka Hušková
(1977)
Velký proces
Položka č.: 153Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:59
linoryt, 2022, 60 x 80 cm, sign. PD Z.Hušková 2022, č. 4/20
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdenka Hušková
(1977)
Skrz vrstvy
Položka č.: 154Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 20:00
barevný linoryt, 2023, 70 x 52 cm, sign. PD Z.Hušková 2023, č. 1/14
Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marko Čermák
(1940)
Vánoce Rychlých šípů
Položka č.: 155Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 20:01
serigrafie, 2023, 44,2 x 66,2 cm, sign. PD Marko Čermák, autorský tisk, studium na Vysoké škole pedagogické v Praze
Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Barbora Němcová
(1972)
Plynojem se schodištěm
Položka č.: 156Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 20:02
serigrafie, papír, 2023, 44 x 44 cm, sign. PD B. B. Němcová 2023, č. 49/72
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Martin Velíšek
(1963)
Ponorka
Položka č.: 157Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 20:03
litografie, 2018, 37,4 x 49 cm, DU MVelíšek 2018, č. 73/90, žák prof. S. Libenského a J. Svobody na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaromír 99
(1963)
Svatej
Položka č.: 158Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 20:04
giclée tisk, papír, 2023, 63 x 45 cm, sign. PD Jaromír 99, č. 28/29
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaromír 99
(1963)
Hřbitov
Položka č.: 159Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 20:05
giclée tisk, papír, 2023, 63 x 45 cm, sign. PD Jaromír 99, č. 28/29
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaromír 99
(1963)
Léčebna
Položka č.: 160Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 20:06
giclée tisk, papír, 2023, 63 x 45 cm, sign. PD Jaromír 99, č. 28/29
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaromír 99
(1963)
Boží muka
Položka č.: 161Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 20:07
giclée tisk, papír, 2023, 45 x 64,5 cm, sign. PD Jaromír 99, č. 26/29
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO