-
Jan Zrzavý
(1890-1977)
K.J. Erben: Kytice - Štědrý večer
Položka č.: 267971Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 10. 04. 2024 15:36
světlotisk, 50 x 33 cm, vydalo Aventinum u příležitosti výstavy Aventinská mansarda - Otakar Štorch - Marien a výtvarné umění, Národní galerie, Praha 1990, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny …
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Zrzavý
(1890-1977)
K.J. Erben: Kytice - Lilie
Položka č.: 267972Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 10. 04. 2024 15:38
světlotisk, 50 x 33 cm, vydalo Aventinum u příležitosti výstavy Aventinská mansarda - Otakar Štorch - Marien a výtvarné umění, Národní galerie, Praha 1990, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny …
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Zrzavý
(1890-1977)
K.J. Erben: Kytice - Vodník
Položka č.: 267973Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 10. 04. 2024 15:40
světlotisk, 51 x 35 cm, vydalo Aventinum u příležitosti výstavy Aventinská mansarda - Otakar Štorch - Marien a výtvarné umění, Národní galerie, Praha 1990, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny …
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
James Janíček
(1935)
Muší muž (PF 1977)
Položka č.: 268625Vyvolávací cena: 320 CZK (14 €)
Plánované ukončení: 10. 04. 2024 15:42
lept, 1976, 9,8 x 11,9 cm, sign. DU Janíček, Antikvariát Ostrovní, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského
Aktuální cena: 320 CZK (14 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
James Janíček
(1935)
Keep smiling
Položka č.: 268626Vyvolávací cena: 720 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 10. 04. 2024 15:44
lept, 1976, 15,3 x 12,3 cm, sign. DU Janíček 76, č. 19/30, Antikvariát Ostrovní, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského
Aktuální cena: 720 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
James Janíček
(1935)
Kompozice
Položka č.: 268627Vyvolávací cena: 880 CZK (37 €)
Plánované ukončení: 10. 04. 2024 15:46
mezzotinta, akvatinta, 1988, 22,8 x 16,9 cm, sign. DU Janíček 88, Antikvariát Ostrovní, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského
Aktuální cena: 880 CZK (37 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
James Janíček
(1935)
Čekání na Godota
Položka č.: 268628Vyvolávací cena: 960 CZK (40 €)
Plánované ukončení: 10. 04. 2024 15:48
lept, 1975, 24 x 19,2 cm, sign. DU Janíček 75, č. 24/40, v levém horním rohu vodní skvrna na papíře, Antikvariát Ostrovní, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského
Aktuální cena: 960 CZK (40 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
James Janíček
(1935)
Můra
Položka č.: 268629Vyvolávací cena: 1.840 CZK (77 €)
Plánované ukončení: 10. 04. 2024 15:50
litografie, 1979, 36,2 x 27,7 cm, sign. DU Janíček 79, č. 39/60, v levém horním rohu vodní skvrna na papíře, Antikvariát Ostrovní, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského
Aktuální cena: 1.840 CZK (77 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Zrzavý
(1890-1977)
K.J. Erben: Kytice - Svatební košile
Položka č.: 275888Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 10. 04. 2024 15:52
světlotisk, 51 x 33,5 cm, vydalo Aventinum u příležitosti výstavy Aventinská mansarda - Otakar Štorch - Marien a výtvarné umění, Národní galerie, Praha 1990, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupin…
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Mešita v Sýrii
Položka č.: 280071Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 10. 04. 2024 16:26
olej, překližka, 37 x 45 cm, sign. LD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Nový
(1913-?)
Cikánský tábor
Položka č.: 280074Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 10. 04. 2024 16:28
akvarel, tužka, papír, 23 x 36,5 cm, sign. PD M. Nový, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Špillara a Z. Kratochvíla na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Vojna
(1909-1974)
Hrátky s čertem
Položka č.: 280075Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
Plánované ukončení: 10. 04. 2024 16:30
akvarel, tuš, papír, 1941, 15 x 17 cm, sign. PD JVojna 41, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Kytice
Položka č.: 280081Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 10. 04. 2024 16:32
tempera, karton, 54 x 54 cm, rám, při okrajích malba poškozená (zateklina), na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miloslav Holý
(1897-1974)
Dvě kupy
Položka č.: 280089Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 10. 04. 2024 16:34
akvarel, pastel, papír, 1962, 27 x 39,5 cm, sign. M. Holý 62, rám, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Tavík Šimon
(1877-1942)
Bouře na horách
Položka č.: 280094Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 10. 04. 2024 16:36
lept, 1922, 18 x 25 cm, sign. PD T.F. Šimon, pasparta, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Souček
(1887-?)
Praha od Rudolfina
Položka č.: 280208Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 10. 04. 2024 16:38
akvarel, papír, 1945, 26 x 30,5 cm, sign. V. Souček 45, rám, vzadu přípis, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Hojný
(1944)
Pohled do polí
Položka č.: 280773Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 10. 04. 2024 16:40
tužka, tempera, papír, 2010, 26,5 x 35 cm, sign. PD Hojný Lad., Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Hojný
(1944)
Návrh na známku
Položka č.: 280774Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 10. 04. 2024 16:42
barevný fix, papír, 27 x 21 cm, sign. PD Hojný Lad., Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Hojný
(1944)
Páv
Položka č.: 280776Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 10. 04. 2024 16:44
barevný linoryt, 18 x 20 cm, sign. PD Hojný Lad., č. 61/65, Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Hojný
(1944)
Pastorale
Položka č.: 280777Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 10. 04. 2024 16:46
tempera, papír, 31,5 x 31,5 cm, Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Hojný
(1944)
Zájezdní hostinec
Položka č.: 280779Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 10. 04. 2024 16:48
tuš, papír, 2007, 30 x 42 cm, sign. LD Hojný L., Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Fiala
(1896-1980)
Fotbalový zápas u Notre Dame
Položka č.: 281007Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 10. 04. 2024 16:50
dřevoryt, 12,4 x 16,2 cm, sign. PD V. Fiala, Antikvariát Ostrovní, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Holý
Kytice ve váze
Položka č.: 281009Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 10. 04. 2024 16:52
litografie, 47 x 28,7 cm, sign. PD Holý, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pietro Andrea Mathioli
List z Mathioliho Herbáře
Položka č.: 281019Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 10. 04. 2024 16:54
dřevoryt, 28 x 20 cm, pasparta, č. CXXXII, vznik kolem roku 1560, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Leknín
Položka č.: 253978Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 11. 04. 2024 14:00
litografie, 1984, 17,7 x 8,4 cm, sign. PD Z. Burgetová 84, č. 20/120, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Leknín
Položka č.: 253979Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 11. 04. 2024 14:02
litografie, 1984, 17,7 x 8,4 cm, sign. PD Z. Burgetová 84, č. 21/120, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Růže
Položka č.: 253982Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 11. 04. 2024 14:04
litografie, 1986, 18,3 x 9,3 cm, sign. PD Z. Burgetová 86, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Orchidej
Položka č.: 253985Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 11. 04. 2024 14:06
litografie, 1980, 12 x 8,5 cm, sign. PD Z. Burgetová 80, č. 7/100, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Kosatec
Položka č.: 253989Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 11. 04. 2024 14:08
litografie, 1985, 11,1 x 8,2 cm, sign. PD Z. Burgetová 85, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Květ a jablko
Položka č.: 253992Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 11. 04. 2024 14:10
litografie, 1985, 11,7 x 8,7 cm, sign. PD Z. Burgetová 85, č. 8/150, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO