• Hans von. Straschiribka Canon

    (1829-1885)

    Diana

    Položka č.: 253067

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 28. 01. 2021 19:27

    uhel, papír, 20 x 13 cm, sign. PN Canon , studie ke stropní malbě, přichyceno v papírové paspartě, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

    (1829-1885)

    Studie dívky

    Položka č.: 253068

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 28. 01. 2021 19:28

    uhel, papír, 30 x 23,7 cm, sign. DU Canon, studie ke stropní malbě, přichyceno v papírové paspartě, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

    (1829-1885)

    Autoportrét

    Položka č.: 253069

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 28. 01. 2021 19:29

    uhel, papír, 15 x 11,8 cm, sign. PD Canon, papírová pasparta, na papíru lehké šmouhy od uhlu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    (1829-1885)

    Bacchus

    Položka č.: 253070

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 28. 01. 2021 19:30

    uhel, papír, 1886, 13,3 x 10 cm, sign. PD Canon 1886, papírová pasparta, na papíru lehké šmouhy od uhlu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

    (1829-1885)

    Položka č.: 253071

    Plánované ukončení: 28. 01. 2021 19:31

    uhel, papír, 15 x 10 cm, sign. DU Canon, papírová pasparta, na papíru lehké šmouhy od uhlu, antiqari.at Radhošťská

  • Václav Hollar

    (1607-1677)

    Bonavontvr Peeters

    Položka č.: 253072

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    Plánované ukončení: 28. 01. 2021 19:32

    rytina, kolem 1650, 16 x 11 cm, značeno LD Ionnes Meyssen pinxit et excudit. a PD W. Hollar fecit, stav velmi dobrý, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

  • Matthäus Merian

    (1593-1650)

    Valdštejnova smrt

    Položka č.: 253073

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 28. 01. 2021 19:33

    mědirytina, 27 x 34 cm, značeno LD v desce M. Merian fecit, mírně pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Goerg Fennitzer

    (1646-1722)

    Georg Negelein

    Položka č.: 253074

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 28. 01. 2021 19:34

    mezzotinta, kolem r. 1700, 10,6 x 8,5 cm, pasparta, norimberský kupec narozený v roce 1563, zde zpodoben v 86. roce svého života, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Thomas Rowlandson

    (17561827)

    Flying Breakfast, or the Contents of a Nightcoach

    Položka č.: 253075

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 28. 01. 2021 19:35

    kolorovaný lept, 1792, 19,3 x 31,7 cm, značeno PD P. T. N.; LD GLS, zezadu razítko Rudolf Trnečka; hodinář; Brno - Josefská 1, papír zahnědlý, při okrajích několik natržení cca 5 mm, která nezasahují do tisku, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Londonio

    Pastýř

    Položka č.: 253076

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 28. 01. 2021 19:36

    kolorovaná mědirytina, 22 x 29,2 cm, značeno v desce LD Londonio pinx; PD F. Pedro Scul Ap Cavalli Venittis, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Duthé

    La Tricoteuse

    Položka č.: 253077

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 28. 01. 2021 19:37

    chromolitografie, 19. století, 20,5 x 15,8 cm, značeno LD v desce Busset del a PD Duthé sculp, při okrajích mimo tisk na papíře skvrnky, přichyceno v papírové paspartě, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Francisco Goya

    (1746-1828)

    Si quebró el Cantaro, z cyklu Caprichos

    Položka č.: 253078

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 28. 01. 2021 19:38

    lept, 18,2 x 13 cm, při okrajích papír mírně zašpiněn, na několika místech drobně natržen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Francisco Goya

    (1746-1828)

    Ysele quema la Casa, z cyklu Caprichos

    Položka č.: 253079

    Plánované ukončení: 28. 01. 2021 19:39

    lept, 17,5 x 11,5 cm, při okrajích papír mírně zašpiněn, na několika místech drobně natržen, antiqari.at Radhošťská

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Postavy

    Položka č.: 226851

    Plánované ukončení: 01. 02. 2021 18:00

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Cyril Bouda

    Ze života hmyzu

    Položka č.: 218227

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 01. 02. 2021 18:01

    lept na ručním papíře, 26 x 18 cm, sign. PD C Bouda, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Michal Bouzek

    (1961)

    Naslouchali jsme hvězdám a vztyčovali kameny

    Položka č.: 234255

    Plánované ukončení: 01. 02. 2021 18:02

    kombinovaná technika z pravých bankovek, karton, 1998, 59,5 x 84 cm, sign. PD M. Bouzek, rám, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, studium na AVU v Praze, člen Výtvarné skupiny Svárov

  • Bohdan Dušek

    (1981)

    Oplzlé batole

    Položka č.: 168193

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 01. 02. 2021 18:04

    linoryt, 67,5 x 37,5 cm, sign. PD Bohdan Dušek, 5/10, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, studium na VOŠ Václava Hollara v Praze, poté na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Vladimír Frydrych

    (1935-2015)

    Tvář s orientálním motivem

    Položka č.: 221774

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 01. 02. 2021 18:05

    koláž, papír, 23,5 x 13,8 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem FRYDRYCH, Antikvariát Dlážděná, studium na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vladimír Frydrych

    (1935-2015)

    Tvář s indiány

    Položka č.: 221773

    Plánované ukončení: 01. 02. 2021 18:06

    koláž, papír, 22,8 x 17,7 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem FRYDRYCH, Antikvariát Dlážděná, studium na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vladimír Frydrych

    (1935-2015)

    Tvář s pyramidami

    Položka č.: 221772

    Plánované ukončení: 01. 02. 2021 18:07

    koláž, papír, 23,1 x 17 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem FRYDRYCH, Antikvariát Dlážděná, studium na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vladimír Frydrych

    (1935-2015)

    Tvář s krajinou a andělem

    Položka č.: 221771

    Plánované ukončení: 01. 02. 2021 18:08

    koláž, papír, 24,1 x 18,2 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem FRYDRYCH, Antikvariát Dlážděná, studium na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vladimír Frydrych

    (1935-2015)

    Tvář se stromem

    Položka č.: 221770

    Plánované ukončení: 01. 02. 2021 18:09

    koláž, papír, 23 x 18 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem FRYDRYCH, Antikvariát Dlážděná, studium na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vladimír Frydrych

    (1935-2015)

    V galerii

    Položka č.: 221769

    Plánované ukončení: 01. 02. 2021 18:10

    koláž, papír, 15,2 x 19,3 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem FRYDRYCH, Antikvariát Dlážděná, studium na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vladimír Frydrych

    (1935-2015)

    Tvář s renesančním motivem

    Položka č.: 221738

    Plánované ukončení: 01. 02. 2021 18:11

    koláž, papír, 26,1 x 19,8 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem FRYDRYCH, Antikvariát Dlážděná, studium na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Adolf Hajduček

    (1911-1971)

    Pramen Ostravice

    Položka č.: 248842

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 01. 02. 2021 18:12

    olej, karton, 31 x 22 cm, sign. LD A. Hejduček, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jan Janča

    (1907-1992)

    Stavba Nového divadla v Brně

    Položka č.: 217752

    Plánované ukončení: 01. 02. 2021 18:13

    akvarel, papír, 37,5 x 53,5 cm, sign. PD Janča, z autorovy pozůstalosti, lehce poškozeno, studium na FF UJEP v Brně

  • Jan Janča

    (1907-1992)

    Venkovské stavení

    Položka č.: 217751

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 01. 02. 2021 18:14

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Vladimír Komárek

    Zátiší se sklenicí

    Položka č.: 215293

    Plánované ukončení: 01. 02. 2021 18:15

    suchá jehla, 22,5 x 11,8 cm, sign. PD V. Komárek, 2/10, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • František Králík

    Lesní duchové

    Položka č.: 179320

    Plánované ukončení: 01. 02. 2021 18:16

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • František Králík

    Stromový duch

    Položka č.: 179319

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 01. 02. 2021 18:17

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)