-
Alois Moravec
(1899-1987)
Plzeň sv. Mikuláš
Položka č.: 265879Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 11. 04. 2024 14:28
suchá jehla, 12,3 x 12,9 cm, sign. PD AMoravec, drobné skvrny na papíře, lehce ohnuté rohy, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků…
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu
-
Nathan Isajovič Altman
(1889-1970)
Barevná kytice
Položka č.: 270084Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 11. 04. 2024 14:30
kolorovaná litografie, 1943, 35,5 x 26 cm, PD značeno na kameni N. A. 43, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Kavan
(1947)
Hlava ryba
Položka č.: 281195Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 11. 04. 2024 14:40
litografie, 1991, 10,3 x 7,2 cm, sign. DU JKavan 91, č. 68/150, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Kavan
(1947)
Postavy
Položka č.: 281196Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 11. 04. 2024 14:42
litografie, 1991, 10,2 x 7,2 cm, sign. DU JKavan 91, č. 70/160, drobná skvrna na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Kavan
(1947)
Masky
Položka č.: 281197Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 11. 04. 2024 14:44
litografie, 1993, 10,5 x 7,5 cm, sign. DU JKavan 93, č. 52/150, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Kavan
(1947)
Maska
Položka č.: 281198Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 11. 04. 2024 14:46
litografie, 1993, 10,5 x 7,5 cm, sign. DU JKavan 93, č. 82/150, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Holý
(1943-1998)
Zrcadlo
Položka č.: 281199Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 11. 04. 2024 14:48
litografie, 10,5 x 7,5 cm, sign. PD St. Holý, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID8**2 Historie příhozu
-
Stanislav Holý
(1943-1998)
Exlibris PhDr. Ivo Prokop
Položka č.: 281200Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 11. 04. 2024 14:50
litografie, 12,6 x 9,2 cm, sign. LD St. Holý, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Holý
(1943-1998)
PF 1991
Položka č.: 281201Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 11. 04. 2024 14:52
litografie, 13 x 9,8 cm, sign. PD St. Holý, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Holý
(1943-1998)
PF 1990
Položka č.: 281202Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 11. 04. 2024 14:54
litografie, 12,4 x 8,1 cm, sign. PD St. Holý, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Dudek
(1954)
Křišťál
Položka č.: 281203Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 11. 04. 2024 14:56
lept, mezzotinta, 1995, 10 x 7 cm, sign. PD JDudek 95, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. D. Janouška, J. Jemelkové a Z. Přikryla na PedF UP v Olomouci
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu
-
Josef Dudek
(1954)
Pegas
Položka č.: 281204Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 11. 04. 2024 14:58
lept, mezzotinta, 1996, 9,7 x 7 cm, sign. PD JDudek 96, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. D. Janouška, J. Jemelkové a Z. Přikryla na PedF UP v Olomouci
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu
-
Boris Jirků
(1955)
Postava
Položka č.: 281205Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 11. 04. 2024 15:00
litoofset, 1996, 12,9 x 10,3 cm, PD značeno v tisku Boris Jirků, č. 12/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Michaela Lesařová Roubíčková
(1949)
Židle v krajině
Položka č.: 281206Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 11. 04. 2024 15:02
lept, 1996, 13,8 x 10,8 cm, sign. PD Michaela 1996, č. 5/30, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Nováka, K. Svolinského a Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eva Natus - Šalamounová
(1934-2014)
Lev
Položka č.: 281207Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 11. 04. 2024 15:04
litografie, 1985, 19,5 x 12,8 cm, sign. DU Eva Natus - Šalamounová 1985, č. 38/40, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miloslav Holý
(1897-1974)
Lidé v dešti
Položka č.: 254758Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:00
uhel, papír, 1965, 32,5 x 26,5 cm, sign. LD M. Holý 65, rám, vzadu připsáno věnování, Antikvariát Ostrovní, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
S. Malý
Na Bílé Hoře
Položka č.: 255185Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:02
akvatinta, 9 x 17,5 cm, sign. PD SMalý, pasparta, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Návrh erbu
Položka č.: 255250Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:04
akvarel, tuš, papír, 28,5 x 16 cm, pasparta, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Strnadel
(1910-1975)
Žena v kroji
Položka č.: 255327Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:06
kolorovaná litografie, 1940, 23 x 15 cm, sign. LD AStrnadel 1940, rám, Antikvariát Ostrovní, žák J. Bendy na UMPRUM v Praze a M. Švabinského na AVU, člen UB a SVU Aleš
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Váza s kyticí na stole
Položka č.: 267758Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:08
olej, plátno, 1930, 46 x 61 cm, sign. PD A. Moravec 30, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Martinek
Statek v zimě
Položka č.: 269980Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:10
olej, karton, 37 x 52 cm, sign. PD Martinek, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
J. Krupka
Jihlava
Položka č.: 269981Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:12
akvarel, papír, 1947, 28 x 18 cm, sign. PD JKrupka, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Orchidej
Položka č.: 273770Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:14
olej, plátno, 61 x 91,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Rusňák
(1911-2001)
Děvčátko v kroji
Položka č.: 273777Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:16
olej, karton, 25,5 x 12,5 cm, sign. PD Rusňák, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Rusňák
(1911-2001)
Tulipány
Položka č.: 273800Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:18
tempera, papír, 82,5 x 21 cm, sign. PD J. Rusňák, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Rusňák
(1911-2001)
Lilie
Položka č.: 273801Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:20
olej, karton, 39 x 39 cm, sign. LN J. Rusňák, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Rusňák
(1911-2001)
Kytice
Položka č.: 273802Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:22
olej, sololit, 45 x 65 cm, sign. PN J. Rusňák, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Rusňák
(1911-2001)
V parku
Položka č.: 273803Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:24
tempera, papír, 62 x 95 cm, sign. PD J. Rusňák, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Mlynářka
Položka č.: 275968Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:26
olej, plátno, kolem roku 1900, 74 x 53 cm, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 17 000 - 22 000 Kč CZK
-
Karel Svolinský
(1896-1986)
Sedící akt
Položka č.: 277485Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:28
dřevoryt, 1936, 36,5 x 24 cm, sign. PD KSvolinský, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO