• Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Hlava dívky se zvonky

    Položka č.: 279369

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2024 16:14

    suchá jehla, 7,5 x 11,8 cm, sign. DU VKomárek, rám, č. 15/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Dvě vázy se zrcadlem

    Položka č.: 279370

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2024 16:16

    dřevoryt, 9,8 x 6,8 cm, sign. DU VKomárek, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Dvě židle se závěsem

    Položka č.: 279371

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2024 16:18

    suchá jehla, 7,5 x 11,8 cm, sign. DU VKomárek, rám, č. 25/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Dvě vázy a tři hrušky

    Položka č.: 279373

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2024 16:20

    suchá jehla, 11,8 x 7,4 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 13/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Dva akty

    Položka č.: 279374

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2024 16:22

    suchá jehla, 11,8 x 7,4 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 5/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Džbán se zvonky a paravany

    Položka č.: 279375

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2024 16:24

    suchá jehla, 11,8 x 7,4 cm, sign. DU VKomárek, rám, č. 3/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Hlava dívky se zvonky

    Položka č.: 279376

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2024 16:26

    suchá jehla, 11,8 x 7,4 cm, sign. DU VKomárek, rám, č. 8/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Milenci

    Položka č.: 279377

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2024 16:28

    suchá jehla, 7,5 x 11,8 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 23/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Loďka

    Položka č.: 279378

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2024 16:30

    suchá jehla, 11,7 x 7,7 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 12/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Zrzavý

    (1890-1977)

    Studie ještěra na keramiku

    Položka č.: 280085

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2024 16:32

    tužka, papír, 6,5 x 5,8 cm, sign. PD Jan Zrzavý, rám, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Zrzavý

    (1890-1977)

    Palma

    Položka č.: 280098

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2024 16:34

    litografie, 1920, 9,7 x 6,6 cm, PN značeno na kameni J.Z., rám, příloha Veraikonu 1920, soupis František Dvořák: Grafické dílo Jana Zrzavého, č. 14, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdoší…

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Zrzavý

    (1890-1977)

    Hlava anděla

    Položka č.: 281038

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2024 16:36

    tisk, 8,5 x 6 cm, sign. DU Jan Zrzavý, rám, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Brousek

    (1880-1953)

    2 návrhy vitráže pro kostel (diptych)

    Položka č.: 120060

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 10. 04. 2024 14:00

    akvarel, tužka, papír, 36 x 10 cm, sign. PD K Brousek, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Konečný

    (1909-1989)

    Dvě ženy ve vesnici

    Položka č.: 177684

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 10. 04. 2024 14:02

    olej, sololit, 41 x 48 cm, sign. PD Konečný, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Aldof Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Tonda Špacír ze Strmilova

    Položka č.: 179080

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 10. 04. 2024 14:04

    litografie, 1918, 12 x 13 cm, značeno PD na kameni A. J. Alex, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Ruyana Küste

    Položka č.: 180968

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 10. 04. 2024 14:06

    lept, 21,8 x 14,2 cm, sign. PD nečitelně, zažloutlý, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Jiří Bauer

    Skála

    Položka č.: 180977

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 10. 04. 2024 14:08

    akvatinta, 13,5 x 8,5 cm, sign. LD JBauer, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Maxmilián Švabinský

    (1873-1962)

    Václav Němec

    Položka č.: 180980

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 10. 04. 2024 14:10

    hlubotisk, 1916, 34 x 29 cm, sign. v tisku PD MŠvabinský 1916, zažloutlý, zašpiněný, při okrajích roztržený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládajíc…

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Hans Schroedter

    Skupina stromů

    Položka č.: 183765

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 10. 04. 2024 14:12

    lept, 1908, 13,3 x 22,7 cm, značeno LD v desce H. S. 1908, na papíře skvrny, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Chalupa se zříceninou

    Položka č.: 183961

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 10. 04. 2024 14:14

    suchá jehla, 35 x 30 cm, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Gabriel

    (1891-1963)

    Praha intimní

    Položka č.: 186490

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 10. 04. 2024 14:16

    bibliofilie, 6x lept K. Gabriel, vše sign., vlastním nákladem, Praha 1944, volné listy v deskách, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. I. Kulce a S.A. Mako na ukrajinské akademii v Praze, člen Sdružení výtvarníků v Praze

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Různí autoři

    Česká původní grafika II.

    Položka č.: 186511

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 10. 04. 2024 14:18

    různé techniky, vše signováno, soubor 10 grafických listů Sfinx II., 2x P. Dillinger, A. Moravec, V. Mašek, K. Svolinský, V. Sychra, 2x K. Štěch, 2x K. Vik, poloplátěné desky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.300 CZK (96 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Různí autoři

    Česká původní grafika I.

    Položka č.: 186512

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 10. 04. 2024 14:20

    různé techniky, vše signováno, soubor 10 grafických listů Sfinx I., P. Dillinger, A. Moravec, V. Mašek, K. Svolinský, V. Sychra, O. Kerhart, K. Štika, K. Štěch, K. Vik, V. Fiala, poloplátěné desky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Různí autoři

    Česká původní grafika III.

    Položka č.: 186513

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 10. 04. 2024 14:22

    různé techniky, vše signováno, soubor 10 grafických listů Sfinx III., L. Jiřincová, Fr. Kobliha, A. Macková, P. Dillinger, 2x V. Mašek, V. Silovský, K. Štěch, K. Vik, V. Fiala, poloplátěné desky, na papíře skvrny, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Karlštejn

    Položka č.: 186518

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 10. 04. 2024 14:24

    akvatinta, 1920, 33 x 26 cm, sign. PD AJ Alex, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Bino

    Chalupy v horách

    Položka č.: 186606

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 10. 04. 2024 14:26

    lept, 12,3 x 16,3 cm, sign. PD J. Bino, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Kavalerie (jízda)

    Položka č.: 202457

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 10. 04. 2024 14:28

    lept, 24,5 x 36,3 cm, sign. PD AJ Alex, rám, lehce zašpiněný papír, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Grosman

    Krásy staré Prahy

    Položka č.: 217506

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 10. 04. 2024 14:30

    5x dřevoryt, 1920, sign. PD L. Grosman 20, č. 27/150, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Strnad

    Z pouti

    Položka č.: 224015

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 10. 04. 2024 14:32

    lept, 10,4 x 8 cm, sign. PD Strnad, zažloutlý, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Mario Stretti

    (1910-1960)

    Siesta

    Položka č.: 225119

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (71 €)

    Plánované ukončení: 10. 04. 2024 14:34

    akvatinta, 24 x 29,5 cm, sign. PD Mario Stretti, zažloutlý papír, na papíře skvrny, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Nechleby a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.700 CZK (71 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook