• Francois Boucher

    (1703-1770)

    L´Imporomptu de Versailles

    Položka č.: 252569

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 26. 01. 2021 17:49

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Bernard Picart

    (1673-1733)

    Veritable Portrait du tres fameux Seigneur messire Quinquenpoix

    Položka č.: 252570

    Plánované ukončení: 26. 01. 2021 17:50

    mědirytina, 1720, 20,2 x 30,6 cm, zašlý papír, několika krát přeložen, kousek papíru na pravém okraji odřezán, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Dopis

    Položka č.: 252571

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 26. 01. 2021 17:51

    mědirytina, 23,4 x 18,2 cm, zažloutlý papír, místy z malinkými nepatrnými flíčky, na pravém okraji natržen 3 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Hans Canon

    (1829-1885)

    Studie hlavy

    Položka č.: 252572

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 26. 01. 2021 17:52

    uhel, papír, 1885, 15 x 10,5 cm, sign. LD Canon 1885, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Henry Winkles

    (1801-1860)

    Mořští živočichové

    Položka č.: 252573

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 26. 01. 2021 17:53

    mědirytina, 20,5 x 25,5 cm, značeno v desce PD Henry Winkles scup., LD G. Heck dir, pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • William Hogarth

    (1697-1764)

    The Engraved musicians

    Položka č.: 252574

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 26. 01. 2021 17:54

    faksimile původního leptu, 33 x 39,3 cm, pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Gustav Wilhelm Kraus

    (1804-1852)

    K. Landgericht Starnberg /K. Landgericht Tölz

    Položka č.: 252575

    Plánované ukončení: 26. 01. 2021 17:55

    2 x ručně kolorovaná litografie, 27,5 x 45 / 26,5 x 45,3 cm, dvě staré ručně kolorované velkoformátove litografie od autora, který se ve své tvorbě zaměřoval zejména na výjevy z oblasti Bavorska, při okrajích mimo tisk, lehce zažloutlý papír, na okrajích místy otřepen, antiqari.at Radhošťská

  • Henry Bonaventure Monnier

    (1805-1877)

    Konvolut - Kostýmní variace

    Položka č.: 252576

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 26. 01. 2021 17:56

    7 x ručně kolorovaná litografie, 8,2-11,3 x 10,5 -12,5 cm, vše značeno LD na kameni Henry Monnier; PD Lith: de Senefelder ad. , papírová pasparta, podle návrhu Henry Moniera litografie provedeny mj. vynálezcem litografie, pražským rodákem Aloisem Senefelderem, dále Bernardem, a de Vilainem , lehce …

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Sigmund Ferdinand von Perger

    (1778-1841)

    Konvolut - Arabští koně

    Položka č.: 252577

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 26. 01. 2021 17:57

    5 x ručněkolorovaná mědirytina, 25,6 x 36,3 cm, sign. PD Nach der Original Zeichnung des Hr. C. J. Rich zu Bagdad, gest. von S. v Perger, podle předloh Claudia Jamese Riche (1787-1821) amerického obchodního agenta a cestovatele, provedl S. von Perger kolem roku 1815, mírně zažloutlý papír, na okrají…

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    (1778-1841)

    Gottlieb von Weyrother

    Položka č.: 252578

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 26. 01. 2021 17:58

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Neznámy autor

    Lodě (Galere a la Voile)

    Položka č.: 252579

    Plánované ukončení: 26. 01. 2021 17:59

    lept, 6,2 x 7,3 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Václav Hollar

    (1607-1677)

    O mouše a mravenci

    Položka č.: 252580

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 26. 01. 2021 18:00

    mědirytina, 1663, 25 x 16 cm, značeno v desce DU W Hollar fecit 1663, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • David Teniers

    (1610-1690)

    Kuřáci (Délices de flamans)

    Položka č.: 252581

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 26. 01. 2021 18:01

    mědirytina , 42,5 x 27,3 cm, značeno PD L. Lempereur sculp., LD D. Teniers pinx., antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Johann Elias Ridinger

    (1698-1767)

    Türkisch Keyserliches Hand Pferd

    Položka č.: 252582

    Plánované ukončení: 26. 01. 2021 18:02

    mědirytina, 1681, 24 x 32,2 cm, značeno v desce LD J. El. Ridinger pinx. et del., PD Martin Elias Ridinger filio meo eri incis., zažloutlý a při okraji černající papír, poškozeno, antiqari.at Radhošťská

  • René Michault

    Cadran horizontal

    Položka č.: 252583

    Plánované ukončení: 26. 01. 2021 18:03

    lept, 40,5 x 30,5 cm, značeno PD v desce R. Michault, při levém okraji oříznutý papír, na papíře patrné přehyby, antiqari.at Radhošťská

  • Gihaut

    Dilligence Lafitte Gaillard

    Položka č.: 252584

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 26. 01. 2021 18:04

    ručně kolorovaná litografie, 1828, 22 x 37,7 cm, značeno PD na kameni Lith. de Gihaut fréres, mírně zažloutlý papír, utržené a přehnuté rohy papíru, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Camellia japonica

    Položka č.: 252585

    Plánované ukončení: 26. 01. 2021 18:05

    ručně kolorovaná litografie, 33 x 26 cm, přehnuté rohy papíru, antiqari.at Radhošťská

    Illicium floridanum lin.

    Položka č.: 252586

    Plánované ukončení: 26. 01. 2021 18:06

    ručně kolorovaná litografie, 30 x 28 cm, na papíře zahnědlé skvrnky , antiqari.at Radhošťská

  • Thomas Sutherland

    (1785-1820)

    Breaking cover

    Položka č.: 252587

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 26. 01. 2021 18:07

    lept, akvatinta, 8,2 x 36,5 cm, značeno PD T. Sutherland sculp., LD Alken pinx., rám, nepatrně zažloutlý papír, mírně zvlněný, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Thomas Sutherland

    (1785-1820)

    Meeting at cover

    Položka č.: 252588

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 26. 01. 2021 18:08

    lept, akvatinta, 8,2 x 36,6 cm, značeno PD T. Sutherland sculp., LD Alken pinx., rám, nepatrně zažloutlý papír, mírně zvlněný, DU mimo tisk skvrna od vody, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Albert Henry Payne

    (1812-1902)

    Napájení dobytka

    Položka č.: 252589

    Plánované ukončení: 26. 01. 2021 18:09

    mědirytina, 14,7 x 22 cm, PD značeno A.H. Payne, na papíře několik zahnědlých skvrnek, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Henry Winkles

    (1801-1860)

    Lodní výjevy

    Položka č.: 252590

    Plánované ukončení: 26. 01. 2021 18:10

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Henry Winkles

    (1801-1860)

    Lodě

    Položka č.: 252591

    Plánované ukončení: 26. 01. 2021 18:11

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • Henry Winkles

    (1801-1860)

    Lodě na moři

    Položka č.: 252592

    Plánované ukončení: 26. 01. 2021 18:12

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Henry Winkles

    (1801-1860)

    Lodní výjevy

    Položka č.: 252593

    Plánované ukončení: 26. 01. 2021 18:13

    mědirytina, 20 x 25 cm, značeno PD Henry Winkles sculp, LD G. Heck dir., při pravém okraji mimo tisk chybí kousek papíru cca 0,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Henry Winkles

    (1801-1860)

    Přístavy

    Položka č.: 252594

    Plánované ukončení: 26. 01. 2021 18:14

    mědirytina, 20 x 25 cm, značeno PD Henry Winkles sculp, LD G. Heck dir., při okrajích nepatrně zašpiněný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Henry Winkles

    (1801-1860)

    V zálivu

    Položka č.: 252595

    Plánované ukončení: 26. 01. 2021 18:15

    mědirytina, 20 x 25 cm, značeno PD Henry Winkles sculp, LD G. Heck dir., v pravém horním rohu skvrna od vody, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Henry Winkles

    (1801-1860)

    Lodě

    Položka č.: 252596

    Plánované ukončení: 26. 01. 2021 18:16

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Henry Winkles

    (1801-1860)

    Čluny a lodě

    Položka č.: 252597

    Plánované ukončení: 26. 01. 2021 18:17

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Henry Winkles

    (1801-1860)

    Varianty loďí

    Položka č.: 252598

    Plánované ukončení: 26. 01. 2021 18:18

    mědirytina, 20 x 25 cm, značeno PD Henry Winkles sculp, LD G. Heck dir., při okrajích mimo tisk zahnědlé skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)