• Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Nepříjemná situace

    Položka č.: 268007

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:16

    litografie, 23 x 21,5 cm, LD značeno na kameni h.D., volný list, skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Přesvědčivý argument

    Položka č.: 268002

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:14

    litografie, 24 x 20 cm, volný list, nalepeno na polokartonu, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Rozmluva

    Položka č.: 268004

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:13

    litografie, 25,5 x 19,5 cm, LD značeno ne kameni h.D., volný list, z časopisu Le Charivari, nalepeno na polokartonu, roztržený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Lidé, jejichž zrak je jen málo potěšen sluncem

    Položka č.: 268003

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:12

    litografie, 22,5 x 25 cm, LD značeno na kameni h.D., volný list, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • .

    Na závodišti

    Položka č.: 268001

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:10

    litografie, 22 x 19 cm, PD Lith. Destouches, Paris, volný list, z časopisu Le Charivari, nalepeno na polokartonu, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Svede ji, nebo nesvede?

    Položka č.: 268000

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:09

    litografie, 20 x 25 cm, LD značeno na kameni h.D., volný list, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Charles Amédée de Noé

    (1818-1879)

    Chudák Francie, stále je na dně

    Položka č.: 267997

    litografie, 16 x 22,5 cm, PD značeno na kameni Cham, volný list, z časopisu Le Charivari, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    První cena za růst - Prusko

    Položka č.: 267999

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:08

    litografie, 24 x 22 cm, LD značeno na kameni h.D., volný list, z časopisu Le Charivari, nalepeno na polokartonu, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    To, co Rusové nazývají strategickým hnutím

    Položka č.: 267998

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:07

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Charles Amédée de Noé

    (1818-1879)

    V Benátsku

    Položka č.: 267996

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:05

    litografie, 25 x 19 cm, PD značeno na kameni Cham, volný list, z časopisu Le Charivari, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Charles Amédée de Noé

    (1818-1879)

    V Mexiku

    Položka č.: 267995

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:04

    litografie, 23 x 18 cm, PD značeno na kameni Cham, volný list, z časopisu Le Charivari, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Zábava, která nikdy nevyjde z módy

    Položka č.: 267994

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:03

    litografie, 17 x 24 cm, LD značeno na kameni h.D., volný list, z časopisu Petit Journal Pour Rire, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Provazochodkyně

    Položka č.: 267993

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:02

    litografie, 17 x 24 cm, LD značeno na kameni h.D., volný list, z časopisu Journal Amusant, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Scéna z ateliéru

    Položka č.: 267992

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:01

    litografie, 26 x 22 cm, LD značeno na kameni h.D., volný list, z časopisu Le Charivari, přeložený papír, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Jedlíci ústřic

    Položka č.: 267991

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:00

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Jan Kutálek

    (1917-1987)

    Bůžek (PF 1978)

    Položka č.: 267980

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 12. 2022 15:00

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • .

    Brabenec

    Položka č.: 267960

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 12. 2022 14:40

    výtvarný plakát, serigrafie, 73 x 50 cm, Galeri Connection 12.4. - 11.5. 77, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Petr Poš

    (1944-2015)

    Plakát na výstavu

    Položka č.: 267959

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 12. 2022 14:39

    výtvarný plakát, serigrafie, 1989, 86 x 61 cm, sign. PD Petr Poš, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Petr Poš

    (1944-2015)

    Retrospective

    Položka č.: 267957

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 12. 2022 14:37

    filmový plakát, 1990, 85 x 60 cm, PD Petr Poš 1992 u Milana, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • .

    Juraj Jakubisko: L´ape Millenne

    Položka č.: 267953

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 12. 2022 14:33

    filmový plakát, 98 x 70 cm, při okrajích pokrčený, roztržený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID9**4 Historie příhozu

  • Zdeněk Ziegler

    Český a slovenský filmový plakát 1959 - 1989

    Položka č.: 267947

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 12. 2022 14:27

    filmový plakát, 2004, 97 x 68 cm, při okrajích poškozený papír, Antikvariát Ostrovní, grafik, typograf a výstavní designér, studium na Fakultě architektury ČVUT v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Různí autoři

    Český filmový plakát 20. století

    Položka č.: 267946

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 12. 2022 14:26

    filmový plakát, 66 x 88,5 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Jan Schmid

    Henri Rousseau: Návštěva na výstavě 1889

    Položka č.: 267943

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 12. 2022 14:23

    divadlení plakát, 1968, 84 x 59 cm, přeložený, pokrčený, lehce zažloutý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • .

    Mig 21

    Položka č.: 267939

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 12. 2022 14:19

    hudební plakát, 2001, 86 x 60 cm, přeložený, pokrčený, při okraji roztržený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Anton Boudar

    Položka č.: 263811

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 12. 2022 15:15

    kombinovaná technika, sololit, 1993, 50 x 65 cm, sign. vzadu Anton Boudar, rám, vzadu popsáno, razítko autora, malba místy poškozena, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

  • Anton Boudar

    Oranžová kompozice

    Položka č.: 263810

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 12. 2022 15:14

    kombinovaná technika, sololit, 1997, 48 x 64 cm, sign. PD ABoudar, rám, vzadu popsáno, razítko autora, Antikvariát Ostrovní

  • Jan Tatoušek

    (1929-2021)

    Portrét ženy

    Položka č.: 263195

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 12. 2022 15:08

    olej, plátno, 60 x 50 cm, Antikvariát Ostrovní, V letech 1953-1959 studoval na Vysoké škole umělecko-průmyslové v Praze obor architektura u prof. Pavla Smetany. Od počátku své profesionální dráhy se zabýval především průmyslovým designem. V letech 1959 - 1985 spolupracoval na vývoji palubních přístr…

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Jan Tatoušek

    (1929-2021)

    Autoportrét

    Položka č.: 263194

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 12. 2022 15:07

    olej, plátno, 50 x 40 cm, Antikvariát Ostrovní, V letech 1953-1959 studoval na Vysoké škole umělecko-průmyslové v Praze obor architektura u prof. Pavla Smetany. Od počátku své profesionální dráhy se zabýval především průmyslovým designem. V letech 1959 - 1985 spolupracoval na vývoji palubních přístr…

  • Světla Žáková - Štrupová

    (1924-1978)

    Kytička

    Položka č.: 262212

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 12. 2022 15:02

    litografie, 21,5 x 14,7 cm, sign. PD S. Žáková - Štrupová, pasparta, č. 29/95, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Obrovského a K. Mináře na AVU v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Vladimír Pecháček

    (1909-1969)

    Hříchy a ctnosti

    Položka č.: 261148

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 12. 2022 14:51

    bibliofilie, 34,5 x 44 cm, 12 reprodukcí z cyklu 12 obrazů vytiskl a nákladem vlastním vydal Vl. Pecháček, Praha 1943, volné listy v papír. přebalu, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, J. Obrovského a V. Silovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)