• Peter Imrich

    Jasná Bratislava

    Položka č.: 255116

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2021 20:56

    linoryt, 1976, 23,5 x 71,5 cm, sign PD Peter Imrich, rám, 131/150, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • František Jákl

    Mariánské lázně

    Položka č.: 255117

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2021 20:58

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Dívka v šátku

    Položka č.: 255139

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2021 21:00

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Ležící akt

    Položka č.: 255140

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2021 21:02

    uhel, papír, 18,5 x 24,5 cm, sign DU L. Jiřincová, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • D. Justin

    Akt - torzo

    Položka č.: 255142

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2021 21:04

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Ladislav Kuklík

    17. listopad 1989

    Položka č.: 255165

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2021 21:06

    kombinovaná technika, papír, 1989, 48 x 58,8 cm, sign. DU Kuklík, č. 20/120, na papíře mimo tisk drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Carl Larsson

    (1853-1919)

    Matka a dcera

    Položka č.: 255171

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2021 21:08

    suchá jehla, 26,3 x 18 cm, značeno na desce: LD Original Radierung von Carl Larsson; PD Druck und Verlag Geselschaft F. Vervielf. Kunst in Wien, papírová pasparta, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Ladislav Martínek

    (1926-1987)

    Jarní tání

    Položka č.: 255186

    Plánované ukončení: 01. 07. 2021 21:10

  • Jana Reinerová

    Abstrakce 60. léta

    Položka č.: 255291

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2021 21:12

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Ladislav Rosík

    Property of G.T. Tanner

    Položka č.: 255300

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2021 21:14

    fotografie, 40 x 30,3 cm, vzadu autorské razítko, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Tesař

    U rybníka

    Položka č.: 255352

    Plánované ukončení: 01. 07. 2021 21:16

    olej, plátno, 58,5 x 79 cm, sign. PD Tesař, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

  • Jana Reinerová

    Třeboň

    Položka č.: 255415

    Plánované ukončení: 01. 07. 2021 21:18

    litografie, 4 krát 10 x 11,6 cm, sign DU Jana Reinerová, č. 41/60, soubor 4 grafik na jednom listu papíru, nepatrná šmouha na levém okrajipapíru (mimo tisk), antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Šrámek

    Venkovská krajina

    Položka č.: 255417

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2021 21:20

    olej, plátno, 1943, 33 x 43 cm, sign. LD Šrámek 43, rám, zaskleno, na zadní straně popsáno: Tento obraz byl zakoupen od prof. Šrámka v České Lípě v r. 1946., antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Batizovské pleso

    Položka č.: 255418

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2021 21:24

    akvarel, tuš, papír, 1986, 16,5 x 24 cm, monogr. PD 86, pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Karel Felix

    Tváře

    Položka č.: 255419

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2021 21:26

    lept, 1988, 11,5 x 8 cm, sign. PD Karel Felix 88, pasparta, č. 69/200, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Růže ve váze (Ex libris Jiřiny Černé)

    Položka č.: 257118

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2021 21:28

    ocelorytina, 1944, 1 x 3 cm, monogr. DU J.Š., antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

  • Karel Kuneš

    (1998-1970)

    Věž ( Z mých knih Jára Štrec)

    Položka č.: 257119

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2021 21:30

    dřevoryt, 1942, 9,3 x 7 cm, sign. PD Kuneš, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Jindra Beranová

    Zamračená tvář

    Položka č.: 257120

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2021 21:32

    linoryt, 1972, 24,1 x 17,8 cm, sign. PD Jindra Beranová 72, autorský tisk, papír při krajích lehce ušpiněný, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • F. Čubík

    Cesta u řeky

    Položka č.: 257121

    Plánované ukončení: 01. 07. 2021 21:34

    olej, plátno, 40 x 65 cm, sign. PD F. Čubík, napínací rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Trunke

    Vysoké Tatry

    Položka č.: 257122

    Plánované ukončení: 01. 07. 2021 21:36

    olej, karton, 47,5 x 67,5 cm, sign. PD Trunke, rám, na zadní straně štítek s popisem autora, antiqari.at Radhošťská

    Letní krajina

    Položka č.: 257123

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2021 21:38

    olej, karton, 14 x 17,5 cm, sign. PD Šindelář ?, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Krajina s vesnicí

    Položka č.: 257124

    Plánované ukončení: 01. 07. 2021 21:40

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Jiří Kamenický (Lískovec)

    Březový háj

    Položka č.: 257125

    Plánované ukončení: 01. 07. 2021 21:42

    olej, sololit, 31 x 40,5 cm, sign. LD J. Kamenický, rám, antiqari.at Radhošťská

    Zimní krajina s potokem

    Položka č.: 257126

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2021 21:44

    olej, karton, 1954, 35 x 49 cm, sign. PD Šindelář ?, rám, mírně zašlá malba, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jaroslav Trinkmoc

    Snopy

    Položka č.: 257127

    Plánované ukončení: 01. 07. 2021 21:46

    olej, karton, 24,5 x 34,5 cm, sign. PD Trinkmoc, rám, malba mírně zašpiněna, antiqari.at Radhošťská

  • Jaroslav Trinkmoc

    Vrby u rybníka

    Položka č.: 257128

    Plánované ukončení: 01. 07. 2021 21:48

    olej, karton, 25,5 x 35,5 cm, sign. PD Trinkmoc, rám, malba mírně zašpiněna, antiqari.at Radhošťská

    Letní les

    Položka č.: 257129

    Plánované ukončení: 01. 07. 2021 21:50

    olej, sololit, 23 x 28 cm, sign. PD. Šindelář ?, rám, malba mírně zašpiněna, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Ladislav Babůrek

    (1911-1973)

    Položka č.: 257130

    Plánované ukončení: 01. 07. 2021 21:52

    olej, karton, 1953, 35 x 50 cm, sign. PD Babůrek 53, rám, na zadní straně štítek Spolku výtvarných umělců Marold s popisem, zašpiněná malba, antiqari.at Radhošťská

    Rozbouřené moře

    Položka č.: 257131

    Plánované ukončení: 01. 07. 2021 21:54

    olej, překližka, 70 x 100 cm, sign. PD, rám, antiqari.at Radhošťská

  • Reš

    Moře

    Položka č.: 257132

    Plánované ukončení: 01. 07. 2021 21:56

    olej, plátno, 37 x 47,5 cm, sign. PD Reš, rám, malba zašpiněna, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)