• Emilie Tomanová

    (1933-1994)

    V zahradě

    Položka č.: 238031

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 05. 10. 2020 19:06

    lept, 22 x 18,4 cm, sign. PD E. Tomanová, pasparta, 40/110, Antikvariát Dlážděná, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Emilie Tomanová

    (1933-1994)

    Obrazy

    Položka č.: 238030

    Plánované ukončení: 05. 10. 2020 19:07

    suchá jehla, 10,5 x 14,5 cm, sign. PD E. Tomanová, pasparta, Antikvariát Dlážděná, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jana Truksová

    Poklad

    Položka č.: 234465

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 05. 10. 2020 19:08

    litografie, 2012, 24 x 30 cm, sign. PD Jana Truksová 2012, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jana Truksová

    Saturnovy hrátky

    Položka č.: 217967

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 05. 10. 2020 19:09

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Jana Truksová

    Žebříky (Jákobovy)

    Položka č.: 199876

    Plánované ukončení: 05. 10. 2020 19:10

    litografie, 32 x 16,2 cm, sign. PD J. Truksová, 23/50, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • František Vlach

    Karlův most

    Položka č.: 234469

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 05. 10. 2020 19:11

    litografie, 2000, 25,5 x 19,1 cm, sign. PD Vlach, 6/210, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední uměleckoprůmylové škole v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Michal Vondráček

    Boží dlaň

    Položka č.: 228907

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 05. 10. 2020 19:12

    ocelorytina, 12 x 9,1 cm, sign. PD M. Vondráček, 86/100, Antikvariát Dlážděná, studium na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Miloš Zeithammel

    Položka č.: 234489

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 05. 10. 2020 19:13

    strukturální grafika, 31 x 21,6 cm, sign. DU Zeithammel, Antikvariát Dlážděná, absolvent Hellichovy grafické školy, žák prof. Vašáka

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Miloš Zeithammel

    Položka č.: 234488

    Plánované ukončení: 05. 10. 2020 19:14

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jiří František Dvořák

    Čtyřúhelník

    Položka č.: 244752

    Plánované ukončení: 06. 10. 2020 18:00

    olej, plátno, 2019, 66 x 69 cm, sign. PD J. F. Dvořák, klínový rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Milada Kazdová

    (1911-2001)

    Krajina u Mnichovic

    Položka č.: 237276

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 06. 10. 2020 18:01

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Milada Kazdová

    (1911-2001)

    Položka č.: 237275

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 06. 10. 2020 18:02

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Milada Kazdová

    (1911-2001)

    Zvonky (ženich a nevěsta)

    Položka č.: 237274

    Plánované ukončení: 06. 10. 2020 18:03

    litografie, 49 x 38 cm, sign. PD M. Kazdová, autorský tisk, studium na přípravce AVU, žákyně J. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění, prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Milada Kazdová

    (1911-2001)

    Položka č.: 237273

    Plánované ukončení: 06. 10. 2020 18:04

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Jana Míčková

    Položka č.: 238012

    Plánované ukončení: 06. 10. 2020 18:05

    akvarel, papír, 1960, 39 x 29 cm, sign. PD Jana 60, rám, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jana Míčková

    Venkov

    Položka č.: 249450

    Plánované ukončení: 06. 10. 2020 18:06

    akvarel, tuš, papír, 1960, 20,5 x 29,5 cm, sign. PD Jana 60, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jana Míčková

    Sklizeň

    Položka č.: 249449

    Plánované ukončení: 06. 10. 2020 18:07

    akvarel, tuš, papír, 1960, 30 x 21 cm, sign. PD Jana 60, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jana Míčková

    Česání ovoce

    Položka č.: 249448

    Plánované ukončení: 06. 10. 2020 18:08

    akvarel, tuš, běloba, papír, 30 x 21 cm, sign. PD Jana, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jana Míčková

    Položka č.: 249447

    Plánované ukončení: 06. 10. 2020 18:09

    akvarel, tuš, běloba, papír, 1968, 20,5 x 30,7 cm, sign. PD Jana 68, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    U jezu

    Položka č.: 249453

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 06. 10. 2020 18:10

    olej, plátno, 64 x 48 cm, rám, zašpiněná a na několika místech poškozená malba a rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Mlýn

    Položka č.: 249451

    Plánované ukončení: 06. 10. 2020 18:11

    olej, sololit, 23 x 27 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu

    Útržky z dětství

    Položka č.: 224950

    Plánované ukončení: 06. 10. 2020 18:12

    koláž, tuš, akvarel, papír, 31,5 x 47,9 cm, pokrčený a při okrajích natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Raimund Ondráček

    (1913-2011)

    Pocta antice

    Položka č.: 249387

    Plánované ukončení: 06. 10. 2020 18:13

    litografie, 1995, 22,7 x 14,1 cm, sign. PD nečitelně, 44136, Antikvariát Dlážděná, studium grafiky u prof. P. Dillingera, žák prof. F. Süssera a E. Hrbka na Vyšší škole uměleckých řemesel v Brně, prof. T. F. Šimona, F. Petra a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Emil Sedláček

    (1909-1993)

    Na soutoku

    Položka č.: 249452

    Plánované ukončení: 06. 10. 2020 18:14

    olej, karton, 19 x 61 cm, sign. PD Sedláček, rám, mírně zažloutlá malba, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák prof. Čutty

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Husar

    Položka č.: 139907

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 06. 10. 2020 18:15

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Olga Vyleťalová

    Ležící ženský akt

    Položka č.: 183007

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 06. 10. 2020 18:16

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Olga Vyleťalová

    Sedící ženský akt

    Položka č.: 183006

    Plánované ukončení: 06. 10. 2020 18:17

  • Vladimír Šolta

    (1924-1977)

    Pohled na Prahu

    Položka č.: 249378

    Plánované ukončení: 06. 10. 2020 18:18

    pastel, uhel, papír, 42,9 x 60,8 cm, při okrajích mírně ušpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Světla Žáková - Štrupová

    (1924-1978)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 249427

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vladimír Šolta

    (1924-1977)

    S výhledem na moře

    Položka č.: 249377

    Plánované ukončení: 06. 10. 2020 18:19

    pastel, uhel, papír, 42,8 x 61 cm, pravý horní roh mírně ušpiněný, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)