• Aleš Lamr

    Vichr

    Položka č.: 39

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (445 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 06. 2020 18:36

    akvarel, papír, 1995, 75, 5 x 55,5 cm, sign. DU A. Lamr 95, rám, Typická koloristicky výrazná práce od významného představitele českého Pop-artu, který je svým osobitým dílem zastoupen mj. ve sbírkách National Gallery of Art ve Washingtonu, Centre G. Pompidou v Paříži, Museo de Arte Contemporáneo v …

    Aktuální cena: 12.000 CZK (445 €)

    Odhadní cena: 15 000 - 20 000 CZK

  • Aleš Lamr

    Věž s Ovoidy

    Položka č.: 38

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (334 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 06. 2020 18:35

    akvarel, papír, 2002, 72, 5 x 54, 5 cm, sign. LD A. Lamr 02, rám, Lamrova tvorba se vyznačuje silným citem pro ornament a  výraznou barevnost. Své obrazové cykly i  jednotlivé obrazy často doplňuje vtipnými komentáři a názvy. Velká míra abstrakce a symbolika tvarů se stala nedílnou součástí Lamrovy …

    Aktuální cena: 9.000 CZK (334 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Podvečer v Provence

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (186 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 06. 2020 18:00

    barevná litografie, 37 x 32 cm, sign. PD ABorn, rám, č. 69/70, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 18.010 CZK (668 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Roy Lichtenstein

    (1923-1997)

    Crying Girl (Mail Banner)

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 21.000 CZK (778 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 06. 2020 18:07

    ofsetlitografie, 1963, 43 x 58 cm, značeno na zadní straně (viz foto), Tento plakát byl vydán při příležitosti výstavy u Leo Castelliho v roce 1963 (28.09-24.10.). Byl zasílán jako pozvánka klientům nebo mohl být zakoupen v průběhu výstavy. Tisk Colorkraft, New York, dvakrát přeložený papír, místy m…

    Aktuální cena: 21.000 CZK (778 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Man Ray

    (1890-1976)

    Cadeau 1921

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 22.000 CZK (815 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 06. 2020 18:03

    litina a měď, 1921/1974, 17 x 10 x 10,5 cm, signováno na držadle Man Ray, 4625/5000, Man Ray se o vzniku svého prvního dadaistického objektu vyjádřil takto: Opatřil jsem si litinovou žehličku, takovou, jaká se nahřívá na kamnech. Spolu se Satietem jsem někde koupil sadu hřebíků a tubu lepidla. Jedno…

    Aktuální cena: 22.000 CZK (815 €)

    Poslední dražitel: ID5**7 Historie příhozu

  • Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Bratři v triku - titulek

    Položka č.: 19

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 06. 2020 18:18

    Aktuální cena: 1.601 CZK (60 €)

  • Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Krtek a krab - titulek

    Položka č.: 18

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 06. 2020 18:17

    Aktuální cena: 1.101 CZK (41 €)

    Poslední dražitel: ID4**7 Historie příhozu

  • Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Krtek a raketa - titulek

    Položka č.: 17

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 06. 2020 18:16

    Aktuální cena: 1.000 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: ID2**9 Historie příhozu

  • Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Krtek a raketa - titulek

    Položka č.: 16

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 06. 2020 18:15

    Aktuální cena: 2.001 CZK (75 €)

  • Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Kyblíček a lopatka - titulek

    Položka č.: 15

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 06. 2020 18:14

  • Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Krtek a zvířátka

    Položka č.: 11

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 06. 2020 18:13

    Aktuální cena: 7.000 CZK (260 €)

  • Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Kyblíček a lopatka - titulek

    Položka č.: 10

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 06. 2020 18:09

    Aktuální cena: 1.100 CZK (41 €)

  • Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Krokodýl

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (297 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 06. 2020 18:06

    Aktuální cena: 8.000 CZK (297 €)

  • Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Krtek s myškou a melounem

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.297 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 06. 2020 18:04

    Aktuální cena: 35.000 CZK (1.297 €)

  • Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Milionář

    Položka č.: 4

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 06. 2020 18:03

  • Toyohara Chicanobu

    (1838-1912)

    Švadleny

    Položka č.: 1160

    Vyvolávací cena: 600 CZK (23 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 18:06

    japonský dřevoryt, karton, 36 x 24,5 cm, drobné zahnědlé skvrnky, místy poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • Toyohara Chicanobu

    (1838-1912)

    Mezi květy

    Položka č.: 1159

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 18:05

    Aktuální cena: 900 CZK (34 €)

  • Toyohara Chicanobu

    (1838-1912)

    V zahradě

    Položka č.: 1158

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 18:04

    Aktuální cena: 700 CZK (26 €)

  • Toyohara Chicanobu

    (1838-1912)

    Kadeřnice

    Položka č.: 1157

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 18:03

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)

  • Toyohara Chicanobu

    (1838-1912)

    Kaligrafická dílna

    Položka č.: 1156

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 18:02

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • Kunisada I. (Toyokuni III UTAGAWA)

    (1786-1865)

    Japonské příběhy, Senka Ryutei: Hakkenden InuNo Soshi

    Položka č.: 1153

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (41 €)

    japonské dřevořezy, tradiční vazba nití, 17,3 x 11,5 cm, vydáno Japonsko, Tokyo, 1848 -1866, ilustrace na každé straně , krycí list na několika místech zašpiněný, při okraji otřepený, celkový stav velmi dobrý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.900 CZK (71 €)

    Japonská společnost

    Položka č.: 1151

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (45 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 17:57

    kombinovaná technika, 22 x 21,5 cm, papírová pasparta, poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (45 €)

    Před chrámem

    Položka č.: 1150

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (38 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 17:56

    barevný dřevoryt, 15,6 x 22,6 cm, antiqari.at Radhošťská

  • Engelhard Nunzer

    Martin Luther

    Položka č.: 1142

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 17:51

    mědirytina, 1725, 33 x 20,3 cm, zažloutlý papír, místy zahnědlé skvrny, antiqari.at Radhošťská

  • Johann Elias Ridinger

    (1698-1767)

    Konvolut loveckých výjevů

    Položka č.: 1143

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (56 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 17:49

    2 x mědirytina, 1 x tisk, 26 x 39 a 36 x 39 x 28 x 23,5 cm, všechny značeny PD L. Ridinger invenit. pinx. sculps, zažloutlé papíry, při okrají mimo tisk papíry potrhány, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.600 CZK (60 €)

    Pohled na Špilberk

    Položka č.: 1134

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 17:40

    ocelorytina, okolo 1850, 9,5 x 14,5 cm, papírová pasparta, Vyd. Kunstanstalt der Bibliogr. Institut, Hildburhausen, mírně pomuchlaný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Brno

    Položka č.: 1133

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 17:39

    ocelorytina, okolo 1850, 9,3 x 14,4 cm, LD zašpiněno, papírová pasparta, Vyd. Kunstanstalt der Bibliogr. Institut, Hildburhausen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Carl Würbs

    (1807-1876)

    Obelisk a pohled na Špilberk v Brně

    Položka č.: 1131

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 17:37

    ocelorytina, okolo 1850, 10,5 x 13,7 cm, značeno PD Stahls v Joh. Poppel, LD gez.v. C Würbs, papírová pasparta, při levém okraji mírně zašpiněno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Broumov

    Položka č.: 1126

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 17:32

    ocelorytina, okolo 1850, 11,3 x 16 cm, papírová pasparta, Vyd. Bibliogr. Institut, Hildburhausen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Carl Würbs

    (1807-1876)

    Lázeňský pavilón v Teplicích

    Položka č.: 1124

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 17:30

    ocelorytina, okolo 1850, 8,5 x 11 cm, značeno PD Stahls v Joh. Poppel, LD gez.v. C Würbs, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)