Karel Müller
(1899-1977)
Váza
Položka č.: 281148Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 28. 03. 2024 18:45
litografie, 1958, 14 x 10 cm, značeno PD v desce Karel Müller, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Karel Müller
(1899-1977)
Pouliční muzikanti
Položka č.: 281147Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 28. 03. 2024 18:46
litografie, 7,5 x 3,3 cm, sign. DU Karel Müller, Ex libris Milan Friedl, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Rudolf Němeček
(1921)
Krasojezdkyně
Položka č.: 281151Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 28. 03. 2024 18:47
lept, 2003, 5,5 x 6,3 cm, sign. DU RV 2003, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Baucha na VŠUP Praha
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Rudolf Němeček
(1921)
Archanděl
Položka č.: 281150Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 28. 03. 2024 18:48
lept, 1991, 13,8 x 10,3 cm, sign. PD R. Němeček 91, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Baucha na VŠUP Praha
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Rudolf Němeček
(1921)
Krasojezdkyně na pštrosovi
Položka č.: 281149Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 28. 03. 2024 18:49
lept, 1985, 7 x 6,5 cm, sign. PD R. Němeček 85, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Baucha na VŠUP Praha
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Neškodná
Pouto
Položka č.: 257052Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 28. 03. 2024 18:50
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Mandala
Položka č.: 270112Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 28. 03. 2024 18:51
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Položka č.: 281154Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 28. 03. 2024 18:52
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
St. Magdalena
Položka č.: 281153Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 28. 03. 2024 18:53
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Bledule ve váze
Položka č.: 281152Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 28. 03. 2024 18:54
pastel, tužka, tempera, papír, 20,5 x 14 cm, monogr. PD, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Lyže ve sněhu
Položka č.: 281161Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 28. 03. 2024 18:55
dřevoryt, 6 x 7 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Chalupa
Položka č.: 281160Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 28. 03. 2024 18:56
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Kovář
Položka č.: 281159Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 28. 03. 2024 18:57
tužka, papír, 19,7 x 15,5 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Havíři
Položka č.: 281158Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 28. 03. 2024 18:58
tužka, papír, 28,3 x 20 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID2**7 Historie příhozu
Německá vesnice
Položka č.: 281157Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 28. 03. 2024 18:59
mědirytina, 8 x 12 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Ležící Helena
Položka č.: 281156Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 28. 03. 2024 19:00
lept, 6,8 x 12,1 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Ex libris T. Prokopová
Položka č.: 281155Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
Plánované ukončení: 28. 03. 2024 19:01
linoryt, 15 x 9,6 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 20 CZK (1 €)
Třpytné slunce předků
Položka č.: 217801Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 28. 03. 2024 19:02
serigrafie, 2005, 19,1 x 17,2 cm, sign. PD nečitelně, při levém okraji mírně pokrčený papír
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Zima
Položka č.: 206690Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 28. 03. 2024 19:03
litografie, 2001, 10,1 x 6 cm, sign. PD neučetelně 01, 5/200, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Zuzana Oberthorová - Popelková
Motýl
Položka č.: 281162Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 28. 03. 2024 19:04
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
M. Pařízek
PF 1938
Položka č.: 281163Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 28. 03. 2024 19:05
dřevoryt, 1937, 16,2 x 7,8 cm, sign. PD Mir. Pařízek, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Leopold Robin
(1877-1939)
Notre Dame
Položka č.: 281165Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 28. 03. 2024 19:06
lept, 9 x 13 cm, sign. PD Lrobin, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Leopold Robin
(1877-1939)
Le Trocadéro
Položka č.: 281164Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 28. 03. 2024 19:07
lept, 9 x 13,5 cm, sign. PD Lrobin, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Pavel Roučka
Tvář z profilu
Položka č.: 262814Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 28. 03. 2024 19:08
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Pavel Roučka
Jindřich Jindřich
Položka č.: 281167Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 28. 03. 2024 19:09
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Pavel Roučka
Ohnutý kord
Položka č.: 281166Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 28. 03. 2024 19:10
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Marek Rozehnal ?
(1982)
Dům
Položka č.: 281168Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 28. 03. 2024 19:11
kombinovaná technika, lept, tuš, 18,5 x 27,7 cm, monogr. PD v tisku R.M., Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Ida Rystonová
Hračky
Položka č.: 181954Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 28. 03. 2024 19:12
suchá jehla, 1990, 9,4 x 13,2 cm, sign. PD Ida Rystonová 90, 7/50, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Karla Ryvolová
Zátiší s pletením
Položka č.: 281169Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 28. 03. 2024 19:13
lept, 11,2 x 7,4 cm, sign. PD Karla Ryvolová, 27/40, Exlibris, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu
Eva Sendlerová
(1939)
Položka č.: 265036Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 28. 03. 2024 19:14
lept, 1982, 6 x 9 cm, sign. PD Sendlerová 82, č. 42/120, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. V. Tittelbacha a A. Paderlíka, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)