• Lucie Jiřičková

    (1970)

    Studie květin

    Položka č.: 180

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:59

    pastelky, papír, 42 x 29,5 cm, sign. PD, klip rám

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vít Ondráček

    (1959)

    Štíty II.

    Položka č.: 181

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:00

    tuš, papír, 1998, 100 x 70 cm, sign. PD V. Ondráček, žák prof. D. Chatrného na SUPŠ v Brně, člen TT klubu v Brně

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vít Ondráček

    (1959)

    Štíty III.

    Položka č.: 182

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:01

    tuš, papír, 1998, 100 x 70 cm, sign. PD V. Ondráček, žák prof. D. Chatrného na SUPŠ v Brně, člen TT klubu v Brně

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Dvořák

    (1942)

    Krajina a stromy

    Položka č.: 183

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:02

    akryl, deska, 68 x 43 cm, sign. LD J. Dvořák, rám, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického a K. Šmída na PedF UK v Praze

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Štěpán Nikolajevič Uvarov

    (1854-1936)

    Horské štíty - Tatry

    Položka č.: 184

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:03

    akvarel, papír, 38 x 22 cm, sign. PD , rám

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dlouhý

    Krajina

    Položka č.: 185

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:04

    olej, plátno, 37 x 47 cm, sign. PD Dlouhý, rám

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Cidlinský

    (1934)

    Pohyb forem III

    Položka č.: 186

    Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:05

    olej, monotyp, 58 x 35 cm, sign. DU V. Cidlinský, rám, č. 77/45, studium na PedF UK v Praze, poté žák prof. C. Boudy a K. Lidického na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Cidlinský

    (1934)

    Meditace v hnědé I.

    Položka č.: 187

    Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:06

    olej, monotyp, 85 x 33 cm, sign. PD V. Cidlinský, rám, studium na PedF UK v Praze, poté žák prof. C. Boudy a K. Lidického na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Cidlinský

    (1934)

    Meditace v hnědé II.

    Položka č.: 188

    Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:07

    olej, monotyp, 85 x 33 cm, sign. PD V. Cidlinský, rám, studium na PedF UK v Praze, poté žák prof. C. Boudy a K. Lidického na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Cidlinský

    (1934)

    Pohyb forem I.

    Položka č.: 189

    Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:08

    olej, monotyp, 85 x 33 cm, sign. DU V. Cidlinský, rám, studium na PedF UK v Praze, poté žák prof. C. Boudy a K. Lidického na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Cidlinský

    (1934)

    Pohyb forem IV

    Položka č.: 190

    Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:09

    olej, monotyp, 48 x 35 cm, sign. DU V. Cidlinský, rám, č. 60/45, studium na PedF UK v Praze, poté žák prof. C. Boudy a K. Lidického na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Cidlinský

    (1934)

    Pohyb forem II.

    Položka č.: 191

    Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:10

    olej, monotyp, 73 x 35 cm, sign. DU V. Cidlinský, rám, studium na PedF UK v Praze, poté žák prof. C. Boudy a K. Lidického na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Steinberger (Kovařovic)

    (1886-?)

    Zima

    Položka č.: 192

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:11

    olej, papír, 43,5 x 49 cm, sign. PD Jar Steinberger Kovařovic, rám

    Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Srnčí v lese

    Položka č.: 193

    Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:12

    olej, dřevo, 52 x 45,5 cm, rám

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Holeček

    Hradčany

    Položka č.: 194

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:13

    olej, lepenka, 49 x 70 cm, sign. PD Holeček, rám, rozpadlý rám

    Aktuální cena: 2.300 CZK (96 €)

    Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu

  • umělecká dílna Hochmuth

    Karlův Týn

    Položka č.: 195

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:14

    intarzie, 1941, 46 x 58 cm, značeno LD Hochmuth 41

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • R. Kohout

    Vodňany

    Položka č.: 196

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:15

    olej, dřevo, 1939, 50 x 38,5 cm, sign. PD R. Kohout 39, rám

    Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Janeček Pardubský

    (1894-1974)

    Motiv z Posázaví

    Položka č.: 197

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:16

    olej, plátno, 32 x 40 cm, sign. LD Alois Janeček Pardubský, rám, plátno zvlněno

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Šmolík

    (1955)

    Budova spořitelny 192

    Položka č.: 198

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:17

    umělecká fotografie, 48 x 58,5 cm, rám, prasklé sklo

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Šmolík

    (1955)

    Budova spořitelny

    Položka č.: 199

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:18

    umělecká fotografie, 48 x 58,5 cm, rám

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Šmolík

    (1955)

    Poobizna dvou dětí

    Položka č.: 200

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:19

    umělecká fotografie, 58,5 x 48 cm, rám, prasklé sko

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Hégr

    (1891-1968)

    Chalupa

    Položka č.: 201

    Vyvolávací cena: 2.650 CZK (111 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:20

    olej, plátno, 20 x 29 cm, sign LD M. Hégr, rám, studium u prof. Knirra v Mnichově, žák prof. Becker-Gundahla na mnichovské malířské akademii, žák prof. Preislera na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.650 CZK (111 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Věra Mužíková - Šetková

    (1916-1993)

    Stará katovna

    Položka č.: 202

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:21

    olej, lepenka, 35 x 54 cm, sign. PD Šetková, rám

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rudolf Linhart

    (1895-1968)

    Děkanský kostel Nových Benátek

    Položka č.: 203

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:22

    olej, papír, 1933, 32 x 43 cm, sign. LD R. Linhart, rám, studium na Akademie der bildenden Künste ve Vídni a na Uměleckoprůmyslové škole tamtéž

    Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Nepomucký

    (1895-1948)

    U Jizery

    Položka č.: 204

    Vyvolávací cena: 1.650 CZK (69 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:23

    akvarel, papír, 32 x 40 cm, sign. PD Nepomucký, rám

    Aktuální cena: 1.650 CZK (69 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ulman (připsáno)

    Ves

    Položka č.: 205

    Vyvolávací cena: 6.650 CZK (278 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:24

    olej, plátno, 47 x 62 cm, rám

    Aktuální cena: 6.650 CZK (278 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Holeček

    Potok v zimě

    Položka č.: 206

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:25

    akvarel, papír, 49 x 65 cm, sign. PD J. Holeček, rám

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Života

    (1894-1975)

    Krajina

    Položka č.: 207

    Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:26

    olej, malířská lepenka, 23 x 34 cm, sign. PD J. Života, rám

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Rambouská Jarešová

    Švadleny

    Položka č.: 208

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:27

    rudka, papír, 29 x 28 cm, rám

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Bureš

    (1889-1969)

    Nad Želeným Brodem

    Položka č.: 209

    Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:28

    olej, lepenka, 1942, 34 x 49 cm, sign. PD Bureš, rám, žák prof. V. Bukovace a H. Schwaigera na AVU v Praze

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook