Michal Singer
Všenory
Položka č.: 173Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 20:19
litografie, papír, 2023, 49 x 37,5 cm, sign. PD Singer, č. 46/50, studium na FF UK v Praze
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)
Zdeněk Raiser
Zapomenuté pivo
Položka č.: 172Vyvolávací cena: 2.300 CZK (96 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 20:18
litografie, 2021, 31,5 x 42,8 cm, sign. PD Raiser, č. 8/100
Aktuální cena: 2.300 CZK (96 €)
Václav Valda
Akt II.
Položka č.: 171Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 20:17
akvatinta, lept, 2023, 26,5 x 46 cm, sign. PD Václav Valda, A.T.
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Xénia Hoffmeisterová
Budoucnost podle AH
Položka č.: 170Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 20:16
litografie, papír, 65 x 45,5 cm, sign. PD Xénia Hoffmeisterová, č. 50/60, studium u prof. O. Smutného na DAMU v Praze, členka SVU Mánes a SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)
Xénia Hoffmeisterová
Rhapsodia v modré
Položka č.: 169Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 20:15
litografie, papír, 75 x 54 cm, sign. PD Xénia Hoffmeistrová, č. 6/10, studium u prof. O. Smutného na DAMU v Praze, členka SVU Mánes a SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Zuzana Dvorská Šípová
Medvídek
Položka č.: 168Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 20:14
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Jakub Honetschlager
(1980)
Mezi Nebem a Zemí
Položka č.: 167Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 20:13
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Laura Hédervári
(1997)
Až to nakreslíš po 1000x tak to snad bude dobrý
Položka č.: 166Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 20:12
risograf, papír, 2019, 35,5 x 26,5 cm, sign. PD Laura Hédervári, A.T.
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Jaromír 99
(1963)
Mariahilfe
Položka č.: 165Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 20:11
giclée tisk, papír, 2023, 45 x 64 cm, sign. PD Jaromír 99, č. 28/29
Jaromír 99
(1963)
Bílá voda
Položka č.: 164Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 20:10
giclée tisk, papír, 2023, 64,5 x 45 cm, sign. PD Jaromír 99, č. 28/29
Jaromír 99
(1963)
Náves
Položka č.: 163Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 20:09
giclée tisk, papír, 2023, 35 x 64,5 cm, sign. PD Jaromír 99, č. 28/29
Jaromír 99
(1963)
Kaple
Položka č.: 162Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 20:08
Jaromír 99
(1963)
Boží muka
Položka č.: 161Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 20:07
Jaromír 99
(1963)
Léčebna
Položka č.: 160Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 20:06
Jaromír 99
(1963)
Hřbitov
Položka č.: 159Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 20:05
Jaromír 99
(1963)
Svatej
Položka č.: 158Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 20:04
Martin Velíšek
(1963)
Ponorka
Položka č.: 157Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 20:03
Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)
Barbora Němcová
(1972)
Plynojem se schodištěm
Položka č.: 156Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 20:02
Marko Čermák
Vánoce Rychlých šípů
Položka č.: 155Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 20:01
serigrafie, 2023, 44,2 x 66,2 cm, sign. PD Marko Čermák, autorský tisk, studium na Vysoké škole pedagogické v Praze
Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)
Zdenka Hušková
Skrz vrstvy
Položka č.: 154Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 20:00
Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)
Zdenka Hušková
Velký proces
Položka č.: 153Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 19:59
linoryt, 2022, 60 x 80 cm, sign. PD Z.Hušková 2022, č. 4/20
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
Tereza Zichová
(1992)
To se nosí
Položka č.: 152Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 19:58
Tereza Zichová
(1992)
Slavnostní příjezd
Položka č.: 151Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 19:57
litografie, 2022, 51,5 x 44 cm, sign. PD Zichová, č. 53/100
Barbora Němcová
(1972)
Planeta Mars
Položka č.: 150Vyvolávací cena: 3.300 CZK (138 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 19:56
Aktuální cena: 3.300 CZK (138 €)
Aleš Růžička
Ohniště
Položka č.: 149Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 19:55
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Markéta Zlesáková
(1976)
Trust me
Položka č.: 148Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 19:54
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Markéta Zlesáková
(1976)
360 stupňů
Položka č.: 147Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 19:53
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Markéta Zlesáková
(1976)
Cesta do Beirutu
Položka č.: 146Vyvolávací cena: 7.500 CZK (313 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 19:52
sítotisk, papír, 2011, 70 x 84 cm, sign. PD M.Zlesa.2011
Aktuální cena: 7.500 CZK (313 €)
Igor Grimmich
(1979)
Kód
Položka č.: 145Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 19:51
Igor Grimmich
(1979)
Položka č.: 144Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 19:50