• Milan Coufal

    Koruna

    Položka č.: 305

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 25. 03. 2021 15:00

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Otmar Hörl

    (1950)

    Nazi-Zwerge

    Položka č.: 304

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    plast, v. 40,5 cm, značeno Hörl

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Radek Andrle

    (1976)

    Krajina zrodu

    Položka č.: 303

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    sádra, 2008, 50,3 x 50,5 cm, sign. zezadu R.A.

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Petr Holub

    (1976)

    Malá snídaně

    Položka č.: 302

    Vyvolávací cena: 22.500 CZK (900 €)

    pryskyřice probarvovaná, 2017, v. 21 cm, sign.zespodu PETR HOLUB, zástupce střední sochařské generace vystudoval na brněnském VUT pod vedením prof. Preclíka a akad. soch. Gabriela, nyní se věnuje výuce a volné tvorbě. Jeho dílo vychází z klasického figurálního sochařství, ve kterém Holub může uplatn…

    Aktuální cena: 22.500 CZK (900 €)

  • Tomáš Hlavička

    (1950)

    Ikaros

    Položka č.: 301

    Vyvolávací cena: 26.000 CZK (1.040 €)

    sklo, v. 50 cm, původně Tomáš Hlavička vystudoval architekturu a působil jako projektant Pražského projektového ústavu. Po seznámení s Pavlem Hlavou se zaměřil na užití skla nejen v architektuře, ale v čistě výtvarné podobě. Jako asistent Pavla Hlavy se seznámil s řadou sklářských technik. Zaujala h…

    Aktuální cena: 26.000 CZK (1.040 €)

  • Jan Hendrych

    Zeměkoule

    Položka č.: 300

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.200 €)

    bronz, 1967, v. 30 cm, č. 1/5, uvnitř vlepen autorský štítek: Hendrych 67, 1/5, žák prof. J. Wagnera a J.Kavana na VŠUP v Praze, aspirantura na AVU u prof. Hladíka

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.200 €)

  • Jan Hendrych

    Bysta stykač

    Položka č.: 299

    bronz, 1967, v. 30 cm, sign. Hendrych 67, č. 2/5, žák prof. J. Wagnera a J.Kavana na VŠUP v Praze, aspirantura na AVU u prof. Hladíka

  • Klára Bémová

    Čistič

    Položka č.: 298

    Vyvolávací cena: 23.000 CZK (920 €)

    světelná plastika s fosforovým jádrem, epoxid, včetně připojení do elektrické sítě, 2011, 30 x 20 x 40 cm, sign. zespodu K. B. 2011, Klára Bémová studovala v letech 1997–2003 v ateliéru Veškerého sochařství profesora Kurta Gebauera na pražské Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze. Nabízená položka…

    Aktuální cena: 23.000 CZK (920 €)

  • Jaromír Rybák

    Surf

    Položka č.: 296

    Vyvolávací cena: 53.000 CZK (2.120 €)

    sklo, v. 50 cm, absolvent atelieru Stanislava Libenského na VŠUP v Praze, kterou ukončil ateliérovou cenou. Ve svém přístupu ke sklářské tvorbě upozorňuje na konfrontaci mezi účelovou věcností výroby a uvolněnou fantazií v moderním uměním. Výrazná je i barva, kterou autor používá jako prostředek oži…

    Aktuální cena: 53.000 CZK (2.120 €)

  • Lenka Stejskalová Skoumalová

    (1978)

    Mísa

    Položka č.: 297

    Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.400 €)

    lehané sklo černý opaxit, 2007, 38 x 26 x 14 cm, kus ze série Mísa/Objekt/Rituál, za který byla autorka v roce 07 nominována na Czech Grand Design v kategorii Objev roku

    Aktuální cena: 35.000 CZK (1.400 €)

  • Jiří Načeradský

    Hlavy

    Položka č.: 295

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    litografie, 2009, 55,5 x 81 cm, sign. DU Načeradský 2009, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Jiří Načeradský

    V pohybu

    Položka č.: 294

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    litografie, 2010, 31,5 x 42 cm, sign. DU Načeradský 2010, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Jiří Načeradský

    Kudlanka

    Položka č.: 293

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    litografie, 2009, 34,5 x 48,5 cm, sign. PD Načeradský 2009, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Jiří Načeradský

    Kudlanka

    Položka č.: 292

    litografie, 2009, 34,5 x 45,5 cm, sign. DU Načeradský 2009, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Jiří Načeradský

    Zděšení

    Položka č.: 291

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    litografie, 2010, 32,4 x 48,5 cm, sign. DU Načeradský 2010, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Ivan Kováčik

    A special world bicycle

    Položka č.: 290

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

  • Ivan Kováčik

    Without aids-with love

    Položka č.: 289

    Vyvolávací cena: 2.250 CZK (90 €)

    ručně kolorovaná litografie, 1998, 39 x 27 cm, sign. PD Ivan Kováčik 1998, autorský tisk

    Aktuální cena: 2.250 CZK (90 €)

  • Ivan Kováčik

    Zverokruh velký

    Položka č.: 288

    Vyvolávací cena: 8.800 CZK (352 €)

    ručně kolorovaný lept, 2012, 50 x 39 cm, sign. PD Ivan Kováčik 2012, autorský tisk

    Aktuální cena: 8.800 CZK (352 €)

  • Jiří Slíva

    Posteinstein

    Položka č.: 287

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (168 €)

    litografie, koláž, papír, 31 x 26,5 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 19/40, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.200 CZK (168 €)

  • Milan Bauer

    Motocykl Ferdinanda Gramatiky

    Položka č.: 286

    Vyvolávací cena: 5.700 CZK (228 €)

    ručně kolorovaný lept, 18,4 x 39,5 cm, sign. DU BauerMilan, kolorovaný tisk, studium na střední průmyslové škole keramické

    Aktuální cena: 5.700 CZK (228 €)

  • Jakub Špaňhel

    (1976)

    Benzinka v noci

    Položka č.: 285

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Jakub Špaňhel

    (1976)

    Položka č.: 284

    litografie, 2008, 49,5 x 34,5 cm, sign. PD Špaňhel 08, č. 27/100

  • Jakub Špaňhel

    (1976)

    Orion

    Položka č.: 283

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Hlasy

    Položka č.: 282

    Vyvolávací cena: 9.500 CZK (380 €)

    suchá jehla, 1999, 69,5 x 97 cm, sign. PD Tomáš 99, rám, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 9.500 CZK (380 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Živa

    Položka č.: 281

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

    suchá jehla, 46 x 64 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)

  • Tomáš Žemla

    (1984)

    Testimony of Minimalism

    Položka č.: 280

    Vyvolávací cena: 13.000 CZK (520 €)

    lept, akvatinta, mezzotinta, 2017, 49 x 101 cm, sign. PD Tomáš Žemla 2017

    Aktuální cena: 13.000 CZK (520 €)

  • Olga Karlíková

    (1923-2004)

    Skřivani

    Položka č.: 279

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    litografie, 1998, 40 x 29,5 cm, sign. DU O. Karlíková 98, č. 81/100, při okrajích lehce pokrčený papír, studium na Oficina Pragensis, žákyně prof. Strnadela a A. Kybala na VŠUP v Praze, členka VO Umělecké besedy v Praze

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Marko Čermák

    Táborová příhoda

    Položka č.: 278

    Vyvolávací cena: 20.000 CZK (800 €)

    tuš, papír, kombinovaná technika, 24,5 x 15,5 cm, sign. DU Marko Čermák, rám, studium na Vysoké škole pedagogické v Praze

    Aktuální cena: 20.000 CZK (800 €)

  • Marko Čermák

    K pádlu

    Položka č.: 277

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (440 €)

    tuš, papír, kombinovaná technika, 15,2 x 20 cm, sign. DU Marko Čermák, rám, studium na Vysoké škole pedagogické v Praze

    Aktuální cena: 11.000 CZK (440 €)

  • Marko Čermák

    Paběrky

    Položka č.: 276

    tuš, akvarel, papír, kombinovaná technika, 2015, 18,5 x 21 cm, sign. DU Marko Čermák, rám, studium na Vysoké škole pedagogické v Praze