• Jana Procházková

    Celebration

    Položka č.: 105

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 09. 2022 15:44

    akvarel, papír, 2022, 39 x 53 cm, sign. PD Jana Pro 2022

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

  • Ivana Lomová

    Narozeniny

    Položka č.: 104

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 09. 2022 15:43

    litografie, papír, 1997, 33,5 x 29,5 cm, sign. PD Ivana Lomová 1997, č. 17/45, studovala na FA ČVUT Praha u doc. D. Rybářové, členka Nového sdružení pražských umělců a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

  • Silvie Luběnová

    Na meče

    Položka č.: 102

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (163 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 09. 2022 15:41

    litografie, papír, 2002, 42,5 x 60,5 cm, sign. PD SL 2002, č. 7/12

    Aktuální cena: 3.900 CZK (163 €)

  • Kristýna Nejedlá Bujárková

    (1998)

    Pro tebe

    Položka č.: 101

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 09. 2022 15:40

    monotyp, papír, 2021, 30 x 20 cm, sign. PD Kristýna Nejedlá Bujárková

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

  • Kristýna Nejedlá Bujárková

    (1998)

    Deštivé ráno

    Položka č.: 100

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 09. 2022 15:39

    monotyp, papír, 2021, 29,5 x 19,8 cm, sign. PD Kristýna Nejedlá Bujárková

  • Kristýna Nejedlá Bujárková

    (1998)

    Položka č.: 97

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 09. 2022 15:36

    monotyp, 40,5 x 38 cm, sign. PD Kristýna Nejedlá Bujárková, č. 1/1

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

  • Kristýna Nejedlá Bujárková

    (1998)

    Huba buba

    Položka č.: 96

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 09. 2022 15:35

    monotyp, 30,4 x 20 cm, sign. PD Kristýna Nejedlá Bujárková, č. 1/1

  • Jana Reinerová

    Staré Střešovice - Kocourky

    Položka č.: 94

    Vyvolávací cena: 28.000 CZK (1.167 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 09. 2022 15:33

    kombinovaná technika, plátno, 43 x 53,5 cm, sign. PD Reinerová, rám, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 28.000 CZK (1.167 €)

  • Jana Reinerová

    Lampy a výlohy

    Položka č.: 93

    Vyvolávací cena: 27.500 CZK (1.146 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 09. 2022 15:32

    kombinovaná technika, plátno, 38,5 x 48,5 cm, sign. PD Reinerová, rám, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 27.500 CZK (1.146 €)

  • Jana Reinerová

    Zahrádka u zdi

    Položka č.: 92

    Vyvolávací cena: 28.500 CZK (1.188 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 09. 2022 15:31

    kombinovaná technika, plátno, 52 x 62 cm, sign. PD Reinerová, rám, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 28.500 CZK (1.188 €)

  • Blanka Jakubčíková

    (1971)

    Posmrtná kočka

    Položka č.: 91

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 09. 2022 15:30

    kombinovaná technika, papír, 2007, 84 x 59 cm, monogr. vzadu B.J. 2007, absolventka ateliéru kresby na Fakultě výtvarných umění v Brně, ateliéru kresby Václava Stratila, ve své tvorbě propojuje obrazovou část s psaným textem, častým námětem jejích obrazů je náboženství a reflexe sexuality v mnoha po…

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

  • Marie Štumpfová

    (1984)

    Noční nebe

    Položka č.: 90

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 09. 2022 15:29

    akvatinta, čárový lept, 2021, 20,8 x 14,7 cm, sign. PD Štumpfová 2021, č. 3/50

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

  • Kristýna Nejedlá Bujárková

    (1998)

    Stařec

    Položka č.: 89

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 09. 2022 15:28

    monotyp, 22,7 x 19,7 cm, sign. PD Kristýna Nejedlá Bujárková, č. 1/1

  • Marie Štumpfová

    (1984)

    Patricie a Táňa

    Položka č.: 88

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 09. 2022 15:27

  • Kristýna Nejedlá Bujárková

    (1998)

    Artificialistická myš

    Položka č.: 87

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 09. 2022 15:26

    hlubotisk, kombinovaná technika, 2020, 25,5 x 18 cm, sign. PD Kristýna Bujárková, č. 5/10

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

  • Klára Sedlo

    (1993)

    Nutrie

    Položka č.: 85

    Vyvolávací cena: 12.800 CZK (534 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 09. 2022 15:24

    akryl, plátno, 2022, 40 x 30 cm, sign. vzadu Klára Sedlo

    Aktuální cena: 12.800 CZK (534 €)

  • Andrea Forsterová

    Lov

    Položka č.: 84

    Vyvolávací cena: 480 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 09. 2022 15:23

    litografie, 2006, 12,5 x 20,5 cm, sign. PD A. Forsterová 2006, č. 29/50, studium na AVU Praha /1978-1984/, ateliér prof. Karla Součka

    Aktuální cena: 480 CZK (20 €)

  • Silvie Luběnová

    Položka č.: 83

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 09. 2022 15:22

    suchá jehla, papír, 2001, 28,5 x 35 cm, sign. PD SL. 2001, č. 19/20

  • Silvie Luběnová

    Them

    Položka č.: 82

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 09. 2022 15:21

    suchá jehla, papír, 2001, 15,5 x 38 cm, sign. SL. 2001, č. 16/20

  • Jana Reinerová

    Getsemanská zahrada

    Položka č.: 81

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 09. 2022 15:20

    litografie, 37, 5 x 32, 5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 49/100, papír v horní části lehce natržen, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)

  • Jana Reinerová

    Dvorek

    Položka č.: 80

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 09. 2022 15:19

    litografie, 32 x 27 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 68/72, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Jeruzalém

    Položka č.: 79

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 09. 2022 15:18

    litografie, 32 x 37, 5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 4/68, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Město

    Položka č.: 78

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 09. 2022 15:17

    litografie, 30, 5 x 38, 5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 14/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Pláž

    Položka č.: 77

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 09. 2022 15:16

    litografie, 38 x 32, 5 cm, sign. DU Jana Reinerová, autorský tisk, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

  • Andrea Forsterová

    Nadvláda dikobraza

    Položka č.: 76

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 09. 2022 15:15

    litografie, 2004, 45 x 59,5 cm, sign.PD Andrea Forsterová 2004, č. 17/100, studium na AVU Praha /1978-1984/, ateliér prof. Karla Součka

    Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)

  • Xénia Hoffmeisterová

    Hudka - Jugo

    Položka č.: 75

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 09. 2022 15:14

    akryl. plátno, 2016, 60 x 60 cm, vzadu monogr. X. H, studium u prof. O. Smutného na DAMU v Praze, členka SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)

  • Kristýna Nejedlá Bujárková

    (1998)

    Plavec

    Položka č.: 74

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 09. 2022 15:13

    hlubotisk, kombinovaná technika, 30,6 x 18,3 cm, sign. PD Kristýna Bujárková , č. 5/10

  • Kristýna Nejedlá Bujárková

    (1998)

    Sny o bramborách

    Položka č.: 73

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 09. 2022 15:12

    hlubotisk, kombinovaná technika, 48,6 x 19,7 cm, sign. PD Kristýna Nejedlá Bujárková , č. 3/10

  • Marie Štumpfová

    (1984)

    Kalhotky

    Položka č.: 72

    Vyvolávací cena: 2.250 CZK (94 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 09. 2022 15:11

    linoryt, 2010, 31 x 43 cm, sign. PD Štumpfová 2010, č. 12/33

    Aktuální cena: 2.250 CZK (94 €)

  • Marie Štumpfová

    (1984)

    Noční moře

    Položka č.: 71

    Vyvolávací cena: 24.000 CZK (1.000 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 09. 2022 15:10

    uhel, papír, 2021, 59,5 x 84 cm, sign. PD Štumpfová 2021

    Aktuální cena: 24.000 CZK (1.000 €)