Aukční historie
SEZNAM AUTORŮ

  • Jan Kavan

    (1947)

    Žena s obrazem

    Položka č.: 278085

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 09. 2023 18:41

    lept, 1996, 12 x 7 cm, sign. DU Jan Kavan 96, č. 77/150, Účastníkům XXVI. Mezinárodního kongresu F.I.S.A.E. v Chrudimi 1996 věnuje spolek sběratelů a přátel exlibris v Praze, bylo vydáno 150 výtisků, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké …

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Josef Istler

    (1919-2000)

    Kompozice

    Položka č.: 278083

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 09. 2023 18:39

    lept, 1996, 7,5 x 7,5 cm, sign. PD Istler 96, č. 77/150, Účastníkům XXVI. Mezinárodního kongresu F.I.S.A.E. v Chrudimi 1996 věnuje spolek sběratelů a přátel exlibris v Praze, bylo vydáno 150 výtisků, Antikvariát Dlážděná, žák německého malíře Waltera Höfnera, člen skupiny Cobra (Belgie a Francie), č…

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Miroslav Houra

    (1933-2006)

    Láska

    Položka č.: 278081

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 09. 2023 18:37

    linoryt, 1999, 20 x 14 cm, sign. PD M. Houra 99, č. 64/250, Sjezd sběratelů a přátel Ex libris v Chrudimi 9. a 10. října 1999, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    Žena hudby

    Položka č.: 278076

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 09. 2023 18:31

    litografie, 1986, 14 x 11,7 cm, sign. DU Kbeneš 86, pasparta, č. 170/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Karel Veržakovský

    (1924-1963)

    Panenka

    Položka č.: 278073

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 09. 2023 18:29

    litografie, 23,5 x 20 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID6**6 Historie příhozu

  • Karel Štěch

    (1908-1982)

    František Villon

    Položka č.: 278071

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 09. 2023 18:27

    dřevoryt, 19 x 13 cm, sign. PD K. Štěch , mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, studium grafiky u prof. Z. Kratochvíla na UMPRUM v Praze, žák prof. F. T. Šimona na AVU, člen SČUG Hollar, Sdružení jihočeských výtvarníků

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID6**0 Historie příhozu

  • Eva Chmelařová-Siblíková

    (1927-2013)

    Přerov, Horní náměstí

    Položka č.: 278052

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 09. 2023 18:08

    linoryt, 1974, 19 x 45,5 cm, sign. PD Siblíková 74, autorský tisk, při okrajích pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Fišárka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu

  • Eva Chmelařová-Siblíková

    (1927-2013)

    Tovačov

    Položka č.: 278053

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 09. 2023 18:07

    linoryt, 1979, 32,5 x 25 cm, sign. PD Siblíková 79, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Fišárka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu

  • Ferdiš Duša

    (1888-1958)

    Děvče z Čičman

    Položka č.: 278047

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 09. 2023 18:06

    dřevořez, 1920, 15 x 8,5 cm, sign. LD F. Duša, LD popsáno autorem, mírně pokrčený a natržený papír, nezasahuje do tisku, Antikvariát Dlážděná, žák M. Slevogta, člen Koliby, obce umělecké tvorby na Moravě, SČUG Hollar, Skupiny výtvarných umělců v Brně, Umělecké besedy v Praze, Bloku výtvarných umělců…

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID5**8 Historie příhozu

  • Ferdiš Duša

    (1888-1958)

    Bača

    Položka č.: 278046

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 09. 2023 18:01

    dřevoryt, 1920, 13,5 x 14 cm, sign. PD F. Duša, LD popsáno autorem, značeno na desce LN F. Duša 1920, při dolním okraji mírně pokrčený papír, nezasahuje do tisku, Antikvariát Dlážděná, žák M. Slevogta, člen Koliby, obce umělecké tvorby na Moravě, SČUG Hollar, Skupiny výtvarných umělců v Brně, Umělec…

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID5**8 Historie příhozu

  • Franz Zimmer

    Koupání na pražské náplavce

    Položka č.: 277961

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 09. 2023 16:52

    mědiryt, 11 x 16 cm, pasparta, na papíře hnědé skrvnky

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu

  • Franz Zimmer

    Týnský chrám

    Položka č.: 277960

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 09. 2023 16:51

    mědiryt, 10,5 x 16 cm, pasparta, na papíře hnědé skrvnky

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu

  • Jaroslav Šerých

    (1928-2014)

    Akt

    Položka č.: 277898

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 09. 2023 15:49

    suchá jehla, 24,5 x 19,5 cm, sign. PD Jaroslav Š., rám, studoval u prof. V. Vorlíčka a J. Kirchnera na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Jablonci nad Nisou a na Střední výtvarné škole v Turnově, žák prof. V. Rady na AVU, prof. V. Pukla ve speciální grafické škole, aspirantura u prof. V. Silovského, …

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu

  • Ladislav Šaloun

    (1870-1946)

    Zahradník

    Položka č.: 277896

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 09. 2023 15:47

    akvarel, tužka, papír, 26,8 x 18,4 cm, sign. PD L. Šaloun, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu

  • Ctirad Stehlík

    (1940-2013)

    Sedm tenisáků

    Položka č.: 277886

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 09. 2023 15:37

    litografie, 24 x 30 cm, sign. PD Ctirad Stehlík, č. 41/74

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu

  • Jan Souček

    (1941)

    Šachy

    Položka č.: 277878

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 09. 2023 15:29

    lept, akvatinta, 1971, 24,5 x 24 cm, sign. PD Jan Souček 71, č. 16/16, stočený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. S. Libenského na SUPŠ sklářské v Železném Brodě, poté prof. Hoffmeistera na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: ID7**9 Historie příhozu

  • Milada Schmidtová

    (1922-?)

    Stavení v jabloňovém sadu

    Položka č.: 277870

    Vyvolávací cena: 3.600 CZK (150 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 09. 2023 15:21

    olej, plátno, karton, 48 x 68 cm, sign. PD M. Schmidtová, rám, vzadu nalepen štítek s informacemi o autorce

    Aktuální cena: 3.600 CZK (150 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Sedláček

    Na poli

    Položka č.: 277867

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 09. 2023 15:18

    litografie, 28 x 38,5 cm, sign. PD Voj. Sedláček, rám

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Sázava

    Položka č.: 277841

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 09. 2023 18:12

    olej, karton, 1971, 66 x 90 cm, sign. LD Pitrmann 71, rám, na zadní straně štítek s popisem a razítkem autora, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Kvetoucí strom

    Položka č.: 277839

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 09. 2023 18:10

    olej, sololit, 1969, 70 x 80 cm, sign. PD Pitrmann 69, rám, na zadní straně štítek s popisem autora , Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu

  • Karel Oberthor

    (1921-1996)

    Pobřeží na Jadranu

    Položka č.: 277813

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 09. 2023 17:44

    linoryt, 20 x 67 cm, sign. DU K. Oberthor, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu

  • V. Novák

    Stavení v krajině

    Položka č.: 277807

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 09. 2023 17:38

    olej, plátno, 66,5 x 96,5 cm, sign. PD V. Novák, rám

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID7**9 Historie příhozu

  • V. Novák

    Cesta u lesa

    Položka č.: 277806

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 09. 2023 17:37

    olej, plátno, 59 x 79,3 cm, sign. PD V. Novák, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: ID7**9 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Kompozice

    Položka č.: 277804

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 09. 2023 17:35

    tisk, pastel, papír, 45 x 33 cm

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Postava

    Položka č.: 277803

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 09. 2023 17:34

    kombinovaná technika, papír, 33 x 24 cm

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Reprodukce

    Položka č.: 277802

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 09. 2023 17:33

    tisk, 43 x 55 cm

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    Les U Bělé pod Bezdězem

    Položka č.: 277787

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 09. 2023 17:18

    dřevoryt, 42 x 30 cm, č. 15/50, poničené a potrhané okraje, zašpiněno

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu

  • Jan Měšťan

    (1939)

    Okno

    Položka č.: 277730

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 09. 2023 16:21

    litografie, 1970, 37,7 x 25,3 cm, sign. PD JanMěšťan 1970, č. 2/16, provenience: ze sbírky Jana Maria Tomeše (historik umění, spisovatel, básník, profesor v oboru dějin, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, žák prof. J. Nováka a A. Kybala na VŠUP v Praze, poté u A. Philippe na École des Bea…

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID5**8 Historie příhozu

  • Jaroslav Lukavský

    (1924-1984)

    Milenci

    Položka č.: 277726

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 09. 2023 16:17

    lept, 16,5 x 13 cm, sign. DU Lukavský, žák prof. Z. Balaše, V. Silovského a V. Pukla

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID5**8 Historie příhozu

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Kdož jste Boží bojovníci

    Položka č.: 277711

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 09. 2023 16:02

    litografie, sign. LD Vkubašta, rám, utržený levý horní roh, Antikvariát Dlážděná, Vystudoval architekturu na ČVUT pod vedením předních osobností doby, jako byli Oldřich Blažíček, Václav Vilém Štěch, Antonín Engel nebo Zdeněk Wirth. Zanedlouho začal vyučovat reklamní grafiku na Rotterově škole v Praz…

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu

Instagram

Facebook