• Ladislav Kotas

    (1910-1986)

    Z předměstí Prahy

    Položka č.: 201488

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 18:12

    linoryt, 27,6 x 35,5 cm, sign. PD Lad. Kotas, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Kysely a Z. Kratochvíla na VŠUP v Praze, člen SVU Aleš a Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Na lovu pod hradem Bousov

    Položka č.: 211068

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 18:08

    dřevoryt, 1958, 20,8 x 15,8 cm, sign. PD M Florian, 170/30

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Mikoláš Aleš

    (1852-1913)

    Jan Žižka z Kalicha

    Položka č.: 268319

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 18:07

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu

  • Josef Meyer

    (1895-1952)

    Řetězový most v Praze

    Položka č.: 268376

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 18:06

    lept, 23 x 32,5 cm, sign. PD J. Meyer, rám, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Gustav S. Maran

    (1886-1983)

    Říční ulice

    Položka č.: 268389

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 18:05

    lept, 19,5 x 15 cm, sign. PD Maran, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu

  • Gustav S. Maran

    (1886-1983)

    Stará Praha

    Položka č.: 268393

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 18:03

    lept, 22,5 x 19,5 cm, sign. PD Maran, rám, LD popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Gustav S. Maran

    (1886-1983)

    Dvorek na Ovocném trhu č.5 bývalá část University

    Položka č.: 268394

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 18:02

    lept, 19,5 x 18,5 cm, sign. PD Maran, rám, LD popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • J. Hluboš

    Vyhlídka na Prahu

    Položka č.: 268374

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 18:01

    lept, 1925, 23 x 30 cm, sign. PD J. Hluboš, rám, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • J. Hluboš

    Pohled na pražský hrad

    Položka č.: 268375

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 18:00

    lept, 1926, 23 x 28,5 cm, sign. PD J. Hluboš, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Karel Tondl

    (1893-1980)

    Benátky

    Položka č.: 268348

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 01. 2023 18:53

    dřevoryt, 13,5 x 17,5 cm, sign. PD Karel Tondl, pasparta, vlastnoruční tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, V. Bukovace, J. Preislera a M. Švabinského na AVU v Praze, studium dějin umění, estetiky a filozofie na FF UK, grafika na Sorboně v Paříži, zakladatel SVU Aleš, člen Societé Natio…

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • L. Sokolová

    Kopretiny

    Položka č.: 262785

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 01. 2023 18:51

    olej, plátno, 28 x 24 cm, sign. LD Sokolová L., rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: ID2**3 Historie příhozu

  • V. Šíma

    Krajina s potokem

    Položka č.: 268382

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 01. 2023 18:49

    olej, lepenka, 35 x 50 cm, sign. PD V Šíma, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu

  • Michaela Pavlátová

    (1961)

    Na polici

    Položka č.: 268356

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 01. 2023 18:43

    lept, 1986, 35,5 x 29 cm, sign. PD Michaela Pavlátová 1986, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Chlapec v čapce

    Položka č.: 250387

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 01. 2023 18:37

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Žena se džbánem

    Položka č.: 268345

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 01. 2023 18:35

    akvarel, tužka, papír, 1945, 28,5 x 20,5 cm, monogr. PD AW 1945, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Úzkost

    Položka č.: 268366

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 01. 2023 18:34

    dřevoryt, 1957, 45 x 30,5 cm, sign. PD nečitelně, č. 1/10, pokrčený a při okrajích natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Jezero

    Položka č.: 268404

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 01. 2023 18:32

    olej, plátno, deska, 50 x 64,5 cm, sign. PD, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Temný les

    Položka č.: 268405

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 01. 2023 18:31

    olej, deska, 28,5 x 37,5 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Ewa Nemoudry

    Kuku

    Položka č.: 268355

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 01. 2023 18:30

    litografie, 27 x 21,5 cm, sign. PD Ewa Nemoudry, č. 33/100, mírně zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Michaela Lesařová-Roubíčková

    Haló

    Položka č.: 268406

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 01. 2023 18:28

    kombinovaná technika (suchá jehla, lept), 2000, 20,5 x 15 cm, sign. PD Michaela Lesařová- Roubíčková 2000, rám, č. 3/50, na zadní straně popsáno autorkou a autorské razítko, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Nováka, K. Svolinského a Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jaroslav Kaiser

    (1919-2007)

    Stavení se stromy

    Položka č.: 268407

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 01. 2023 18:24

    litografie, 33,5 x 43 cm, sign. PD Jkaiser, rám, č. 133/150, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Radar, SČUG Hollar a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Dimitrij Kadrnožka

    (1923-2022)

    Orchidej

    Položka č.: 268354

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 01. 2023 18:23

    litografie, 1976, 22,5 x 15 cm, sign. PD Kadrnožka 76, Antikvariát Dlážděná, žák A. Strnadela na VŠUP v Praze a F. Tröstera na AMU tamtéž, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Ivo Holý

    Pohled na Klatovy

    Položka č.: 268317

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 01. 2023 18:18

    litografie, 27,5 x 43,7 cm, sign. PD Holý, 143/200, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Bedrich Hoffstädter

    (1910-1954)

    Králík v kleci

    Položka č.: 268351

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 01. 2023 18:17

    litografie, 1942, 23,5 x 35 cm, sign. PD Berich Hoffstadter 42, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu

  • E. Graner

    Krajina s řekou a vesnicí

    Položka č.: 268385

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 01. 2023 18:10

    olej, karton, 39 x 50 cm, sign. PD E. Graner , rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Eva Fantová

    Svatá rodina

    Položka č.: 268331

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 01. 2023 18:09

    olej, plátno na pevné podložce, 38,8 x 38,8 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Miloš Doubek

    Postavy

    Položka č.: 178462

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 01. 2023 18:08

    tuš, papír, 33 x 24 cm

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Marie Blabolilová

    Obilí II.

    Položka č.: 268373

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 01. 2023 18:07

    lept, 1977, 31,8 x 24,5 cm, sign. PD M. Blabolilová 77, č. 10/40, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka, F. Jiroudka a J. Johna na AVU v Praze, členka sdružení Kruh

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Koleje

    Položka č.: 268347

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 01. 2023 18:05

    litografie, 1978, 12 x 8 cm, sign. DU Jiří Bouda 78, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu

  • Ernst Ascher

    (1888-1953)

    Palac Clam Gallas

    Položka č.: 268353

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 01. 2023 18:03

    suchá jehla, 1909, 21 x 15,5 cm, sign. PD Ernst Ascher 09, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)