-
František Dostál
(1938-2022)
Psí příběhy
Položka č.: 290Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2024 20:49
bromostříbrná fotografie, 27,2 x 37 cm, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu
-
František Dostál
(1938-2022)
Moje rodné Vršovice
Položka č.: 289Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2024 20:48
bromostříbrná fotografie, 37,5 x 27,3 cm, sign. vzadu František Dostál, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu
-
František Dostál
(1938-2022)
Psí příběhy
Položka č.: 288Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2024 20:47
bromostříbrná fotografie, 37,1 x 27,1 cm, sign. na zadní straně František Dostál, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu
-
František Dostál
(1938-2022)
Dalmatin a běžec
Položka č.: 287Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2024 20:46
bromostříbrná fotografie, 37,4 x 27 cm, sign. na zadní straně František Dostál, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu
-
František Dostál
(1938-2022)
V zahradní restauraci
Položka č.: 285Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2024 20:44
bromostříbrná fotografie, 23 x 17 cm, sign. vzadu František Dostál, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu
-
František Dostál
(1938-2022)
Muž se psem
Položka č.: 284Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2024 20:43
bromostříbrná fotografie, 16,7 x 23 cm, sign. vzadu František Dostál, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu
-
František Dostál
(1938-2022)
Momentka
Položka č.: 283Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2024 20:42
bromostříbrná fotografie, 16,7 x 23 cm, sign. vzadu František Dostál, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu
-
Vladimír Bedřich Soukup
(1926-2004)
Ležící akt
Položka č.: 177Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2024 18:56
olej, karton, 2000, 50 x 70 cm, sign. LD VSoukup 00, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Müllera na Státní grafické škole v Praze, poté V. Pokorného a R. Beneše na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: ID5**7 Historie příhozu
-
Jiří Suchý
(1931)
Zloděj
Položka č.: 80Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2024 17:19
litografie, 16,2 x 11 cm, sign. PD Jiří Suchý, č. 84/120, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu
-
Jitka Válová
(1922-2011)
Sběrači II
Položka č.: 77Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2024 17:16
litografie, 2007, 29 x 24,5 cm, sign. PD J.Válová 07, č. 56/200
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu
-
Jiří Slíva
(1947)
Tabacco Road
Položka č.: 53Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2024 16:52
litografie, 19,2 x 25 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 80/300, Antikvariát Ostrovní, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID6**0 Historie příhozu
-
Jiří Slíva
(1947)
Kafe avantgard
Položka č.: 51Vyvolávací cena: 4.200 CZK (175 €)
DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2024 16:50
litografie, 35,5 x 30,5 cm, sign. DU Jiří Slíva, č. 8/33, místy u okrajů lehounce ohnutý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.200 CZK (175 €)
Poslední dražitel: ID6**0 Historie příhozu
-
Zdeněk Miler
(1921-2011)
Krtek a zvířátka
Položka č.: 191Vyvolávací cena: 20.000 CZK (834 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 20:37
litografie, 2011, 24 x 32 cm, sign. PD Zdeněk Miler 2011, žák prof. J. Bendy a A. Strnadela na VŠUP v Praze, působil ve studiu Bratři v triku pod vedením J. Trnky
Aktuální cena: 20.000 CZK (834 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jozef Danglár
(1962)
Myšák v Praze
Položka č.: 190Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 20:36
litografie, 2018, 29,7 x 41,5 cm, sign. PD Danglár
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Igor Grimmich
(1979)
Chrám
Položka č.: 189Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 20:35
litografie, 2020, 36,5 x 48,5 cm, sign. PD Igor Grimmich, č. 22/67, žák M. Rittsteina na AVU v Praze
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Igor Grimmich
(1979)
Nová doba
Položka č.: 188Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 20:34
litografie, 2020, 48 x 36,5 cm, sign. PD Igor Grimmich, č. 4/70, žák M. Rittsteina na AVU v Praze
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Igor Grimmich
(1979)
Prudká vášeň
Položka č.: 187Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 20:33
litografie, 2023, 38 x 49 cm, sign. PD Igor Grimmich, č. 7/66, žák M. Rittsteina na AVU v Praze
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu
-
Igor Grimmich
(1979)
Metafyzický hřbitov
Položka č.: 186Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 20:32
litografie, 2023, 19 x 53 cm, sign. PD Igor Grimmich, č. 67/69, žák M. Rittsteina na AVU v Praze
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Igor Grimmich
(1979)
Nemetafyzický hřbitov
Položka č.: 185Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 20:31
litografie, 2023, 19 x 53 cm, sign. PD Igor Grimmich, č. 39/69, žák M. Rittsteina na AVU v Praze
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tereza Zichová
(1992)
Ježibaba
Položka č.: 184Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 20:30
litografie, 2023, 51,5 x 43 cm, sign. PD Zichová 2023, č. 32/80
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Slíva
(1947)
Intimissimo
Položka č.: 183Vyvolávací cena: 1.700 CZK (71 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 20:29
litografie, 16,2 x 5,3 cm, sign. PD Jiří Slíva , č. 36/70, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.700 CZK (71 €)
Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu
-
Jiří Slíva
(1947)
Cyklošnek
Položka č.: 182Vyvolávací cena: 1.700 CZK (71 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 20:28
litografie, 9 x 11,7 cm, sign. PD Jiří Slíva , č. 15/40, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.700 CZK (71 €)
Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu
-
Jiří Slíva
(1947)
Cofee time
Položka č.: 181Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 20:27
litografie, 15 x 9,5 cm, sign. PD Jiří Slíva , č. 11/65, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu
-
Jiří Slíva
(1947)
Grand Café de Pisa
Položka č.: 180Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 20:26
litografie, 14 x 9,7 cm, sign. DU Jiří Slíva , č. 42/50, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu
-
Jiří Slíva
(1947)
Mon Amour
Položka č.: 179Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 20:25
litografie, 16 x 8 cm, sign. PD Jiří Slíva , č. 9/40, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Slíva
(1947)
Anděl s paragrafy
Položka č.: 178Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 20:24
litografie, 25,2 x 19 cm, sign. PD Jiří Slíva , č. 21/45, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.900 CZK (163 €)
Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu
-
Jiří Slíva
(1947)
Jazz Dog
Položka č.: 177Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 20:23
litografie, 15,2 x 15 cm, sign. DU Jiří Slíva , č. 19/70, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Pastrňák
(1962)
V letu
Položka č.: 176Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 20:22
litografie, 2014, 26,5 x 22,5 cm, sign. PD Pastrňák 2014, žák prof. M. Knížáka, M. Bielického a J. Davida na AVU v Praze
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu
-
Josef Mžyk
(1944)
Noci ve Španělských zahradách II
Položka č.: 175Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 20:21
lept a suchá jehla, 2002, 29 x 19,5 cm, sign. PD Mžyk Josef 2002, č. 45/85, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, poté prof. O. Debré na École des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar a Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Michal Singer
(1959)
Všenory II
Položka č.: 174Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 20:20
litografie, papír , 2023, 48,5 x 37,5 cm, sign. PD Singer, č. 46/50, studium na FF UK v Praze
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO