• Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Zlatá ulička

    Položka č.: 263654

    Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 07. 2023 19:50

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

    Na loďce před Národním divadlem

    Položka č.: 243376

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 07. 2023 20:22

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

  • A. Václav Mašek

    Otec a syn

    Položka č.: 239050

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 07. 2023 19:16

    lavírovaná tuš, papír, 16,5 x 14,7 cm, sign. SU A. V. M. , nalepeno na papíru, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • A. Václav Mašek

    Dům v údolí

    Položka č.: 234088

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 07. 2023 18:48

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Gondola - Benátky

    Položka č.: 276014

    Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 07. 2023 22:02

    olej, plátno, 12,8 x 19,2 cm, sign. PD J. Dlabal, PD u rohu nepatrně odřená malba, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 550 CZK (23 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Národní divadlo v Praze

    Položka č.: 276012

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 07. 2023 22:00

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu

  • Věnceslava Vaňková Vondráčková

    Lesní zákoutí

    Položka č.: 276040

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 07. 2023 21:20

    olej, plátno, 1985, sign. PD V. Vondráčková 85, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

    Pivoňky

    Položka č.: 276039

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 07. 2023 21:18

    olej, překližka, 1982, 49 x 69 cm, sign. PD Vaňková Vondráčková 82, rám, antiqari.at Radhošťská

  • Karel Oberthor

    V manéži

    Položka č.: 276833

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 07. 2023 18:06

    litografie, 1994, 16 x 9 cm, sign. UD K. Oberthor 94, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Karel Oberthor

    Figurální kompozice

    Položka č.: 276834

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 07. 2023 18:05

    litografie, 1991, 15,5 x 11,3 cm, sign. UD K. Oberthor 91, 52/80, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Bedřich Horálek

    (1913-1981)

    Pohled na kostel sv. Mikuláše

    Položka č.: 125893

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 07. 2023 18:09

    litografie, 20,4 x 13,5 cm, sign. PD B. Horálek, 77/100, levý dolní roh mírně ohnutý, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. J. Loukoty, M. Švabinského a O. Nejedlého na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu

  • Jiří František Dvořák

    Ona

    Položka č.: 244751

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 07. 2023 18:38

    olej, plátno, 70,5 x 50 cm, sign. PD Jiří F. Dvořák, napínací rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu

  • František Kollman

    Koráb

    Položka č.: 274898

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 07. 2023 18:04

    kombinovaná technika, uhel, papír, 48 x 69 cm, sign. PD Kollman, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na Výtvarné škole Václava Hollara, soukromě studoval u akademického malíře Zdeňka Buriana

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Juraj Čorňák

    Položka č.: 259724

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 07. 2023 18:37

    olej, sololit, 1972, 70 x 70 cm, sign. PD Čo 72, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Vladimír Tesař

    (1924-2008)

    Posezení

    Položka č.: 276804

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 07. 2023 18:34

    linoleoryt, 1992, 16,5 x 14,7 cm, sign. PD V. Tesař 92, č. 131/200, Vydal za podpory MK ČR Kabinet exlibris Památníku národního písemnictví, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. V. Pukla na AVU, prof. F. Tröstera na AMU, člen SČUG Hollar a skupiny M 57

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Pavel Roučka

    Pád

    Položka č.: 276802

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 07. 2023 18:23

    litografie, 30 x 24 cm, sign. PD Roučka, rám, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Hana Čápová

    (1956-2019)

    Králíkář

    Položka č.: 276791

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 07. 2023 18:00

    litografie, 1990, 25 x 17 cm, sign. PD H. Čápová 90, č. 66/150, Vydal za podpory MK ČR Kabinet exlibris Památníku národního písemnictví, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Mikuly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Emil Fejk

    (1896-?)

    Pohled na město

    Položka č.: 274315

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 07. 2023 15:34

    olej, lepenka, 24 x 33 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Kateřina Slavíková

    Sen

    Položka č.: 274222

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 07. 2023 15:16

    lept, 1982, 19,8 x 32,8 cm, sign. PD Kateřina Slavíková 82, č. 12/20, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Ladislav Hojný

    Ilustrace

    Položka č.: 275800

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 07. 2023 14:12

    tuš, papír, 36,5 x 26,5 cm, sign. PD Hojný Lad., Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Ladislav Hojný

    Ilustrace

    Položka č.: 275799

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 07. 2023 14:10

    tuš, papír, 31,5 x 23 cm, sign. LD Hojný Lad., Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Ladislav Hojný

    Svatbín

    Položka č.: 275794

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 07. 2023 14:00

    tuš, papír, 2017, 29,5 x 42 cm, sign. PD Hojný Lad., Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Emma Srncová

    Potřebuji přátelé

    Položka č.: 268668

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 07. 2023 15:20

    litografie, 1993, 46 x 31 cm, sign. PD Emma Srncová, rám, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu

    Chaloupka s doškovou střechou

    Položka č.: 267375

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 07. 2023 14:50

    olej, plátno, 20 x 25 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

    Statek

    Položka č.: 267368

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 07. 2023 14:44

    lept, 16 x 20 cm, sign. PD nečitelně, skvrna na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Alfréd Fuchs

    (1925-2003)

    Na židli

    Položka č.: 267167

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 07. 2023 14:42

    litografie, 1964, 50 x 23 cm, sign. PD A. Fuchs 64, rám, č. 44/55, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Rady na AVU v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Jaroslav Rubeš

    Zlatá ulička

    Položka č.: 266640

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 07. 2023 14:32

    olej, karton, 15 x 27 cm, sign. LD Rubeš, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Ota Matoušek

    Dělo v poli

    Položka č.: 262214

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 07. 2023 16:56

    linoryt, 21,6 x 32 cm, sign. PD Ota Matoušek, při okrajích lehce pokrčený, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák R. Jindřicha a prof. J. Loukoty, V. Bukovace, J. Preislera a M. Pirnera na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Položka č.: 257117

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 07. 2023 16:26

    akvarel, tužka, papír, 19,5 x 22 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Zbyněk Novotný

    (1950)

    Zámecké schody

    Položka č.: 217539

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 07. 2023 14:46

    litografie, 1984, 27 x 21 cm, sign. PD Novotný 1984, č. 145/150, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)