• Zuzana Rusínová

    (1970)

    Procházka s Fidem

    Položka č.: 243

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 20:02

    lept, 2023, 49 x 40,5 cm, monogr. PD ZŠR, č. 4/10, tištěno na ručním papíře Holland, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zuzana Rusínová

    (1970)

    Houby

    Položka č.: 244

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 20:03

    lept, 2023, 49 x 40 cm, monogr. PD ZŠR, č. 10/10, tištěno na ručním papíře Holland, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eva Šlachtová

    (1929)

    Don Giovanni

    Položka č.: 245

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 20:04

    kombinovaná technika, lept, 61,5 x 50,3 cm, sign. PD Eva Šlachtová, č. 13/50, při okraji lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Nováka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Mirek Šebík

    (1955)

    Björn Zuřivý

    Položka č.: 246

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 20:05

    suchá jehla, 2010, 69 x 54 cm, sign. PD Šebík 2010, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Luboš Růžička

    (1965)

    Člověk

    Položka č.: 247

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 20:06

    linořez, 2000, 48,5 x 37,2 cm, sign. PD Růžička 2000, č. 1/3, vzadu štítek: Grafika roku 2000, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Studnický

    (1969)

    Hřibobraní

    Položka č.: 248

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 20:07

    linoryt, 2000, 49 x 68 cm, sign. PD J. Studnický 2000, č. 2/10, vzadu štítek: Grafika roku 2000, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Šindelová

    (1970)

    Bez názvu

    Položka č.: 249

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 20:08

    linoryt, 1997, 57,5 x 84 cm, sign. PD Jana Šindelová 1997, č. 1/5, rohy ohnuté, při okrajích ohmataný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Roman Franta

    (1962)

    Mandelinky

    Položka č.: 250

    Vyvolávací cena: 3.600 CZK (150 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 20:09

    linoryt, 1998, 40 x 55,5 cm, sign. DU R. Franta 98, č. 3/6, při horním okraji dvě šmouhy (mimo tisk), ohmataný papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. B. Dlouhého a A. Veselého na AVU v Praze

    Aktuální cena: 3.600 CZK (150 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Filip

    (1962)

    Stroje

    Položka č.: 251

    Vyvolávací cena: 95.000 CZK (3.959 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 20:10

    papír, pryskyřice, akryl, 2012, 95,5 x 65 cm, sign. PD P. Filip 2012, rám, žák prof. J. Soukupa a L. Růžičky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 95.000 CZK (3.959 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Sudek

    (1896-1976)

    Vánoce 1975

    Položka č.: 252

    Vyvolávací cena: 29.000 CZK (1.209 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 20:11

    fotografie, 1975, 7,5 x 7,5 cm, sign. PD Sudek, rám, studium na Státní grafické škole v Praze u K. Nováka, člen SVU Mánes, zakládající člen Fotoklubu Praha a České fotografické společnosti

    Aktuální cena: 29.000 CZK (1.209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Ehm

    (1909-1989)

    Akt

    Položka č.: 253

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 20:12

    bromostříbrná fotografie, 1945, 13,9 x 11,1 (15,7 x 11,1) cm, sign. PD Josef Ehm, PF 1946, Antikvariát Dlážděná, člen SVU Mánes, SČVU a FIAP

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Kamil Lhoták na kole, Libeň, 1967

    Položka č.: 254

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 20:13

    fototisk, 1967, 60 x 50 cm, vzadu štítek Václav Chochola, žák prof. Skopce a Šobra na grafické škole v Praze

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Reflektory v mém ateliéru

    Položka č.: 255

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 20:14

    originální dobová signovaná bromostříbrná fotografie, 1957, 17,9 x 24,1 cm, sign. vzadu Václav Chochola, přiložen certifikát pravosti (certifikováno podpisem vnuka), žák prof. Skopce a Šobra na grafické škole v Praze

    Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Pařížský motiv

    Položka č.: 256

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 20:15

    originální dobová signovaná bromostříbrná fotografie, 1968, 30 x 20,8 cm, sign. vzadu Václav Chochola, přiložen certifikát pravosti (certifikováno podpisem vnuka), žák prof. Skopce a Šobra na grafické škole v Praze

    Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vilém Heckel

    (1918-1970)

    Svanetské ženy

    Položka č.: 257

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 20:16

    foto, 1958, 25 x 23,5 cm, vzadu razítko autora, při okrajích lehce poškozeno, Antikvariát Ostrovní, člen fotografické sekce SČVU

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vilém Heckel

    (1918-1970)

    Pakistánská maminka

    Položka č.: 258

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 20:17

    fotografie, 1967, 27,5 x 24 cm, vzadu razítko autora, Antikvariát Ostrovní, člen fotografické sekce SČVU

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vilém Heckel

    (1918-1970)

    Maďarský venkov

    Položka č.: 259

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 20:18

    fotografie, 1968, 30,5 x 23,5 cm, vzadu razítko autora, drobné skvrny , Antikvariát Ostrovní, člen fotografické sekce SČVU

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vilém Heckel

    (1918-1970)

    Na řece v Pákistánu

    Položka č.: 260

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 20:19

    fotografie, 1967, 27,5 x 24 cm, vzadu razítko autora, Antikvariát Ostrovní, člen fotografické sekce SČVU

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vilém Heckel

    (1918-1970)

    Buddha

    Položka č.: 261

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 20:20

    fotografie, 1965, 30,5 x 24 cm, vzadu razítko autora, Antikvariát Ostrovní, člen fotografické sekce SČVU

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vilém Heckel

    (1918-1970)

    Malá Strana

    Položka č.: 262

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 20:21

    fotografie, 30 x 24,5 cm, vzadu razítko autora, přeložený roh, Antikvariát Ostrovní, člen fotografické sekce SČVU

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vilém Heckel

    (1918-1970)

    Afganistán

    Položka č.: 263

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 20:22

    fotografie, 1965, 30,5 x 23,5 cm, vzadu razítko autora, Antikvariát Ostrovní, člen fotografické sekce SČVU

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vilém Heckel

    (1918-1970)

    Korsika

    Položka č.: 264

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 20:23

    fotografie, 1960, 30,5 x 23 cm, vzadu razítko autora, Antikvariát Ostrovní, člen fotografické sekce SČVU

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vilém Heckel

    (1918-1970)

    Orientání dílna (Afghánistán)

    Položka č.: 265

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 20:24

    fotografie, 1965, 29,5 x 23,5 cm, vzadu razítko autora, Antikvariát Ostrovní, člen fotografické sekce SČVU

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dežo (Dezider) Hoffman

    (1912-1986)

    The Beatles

    Položka č.: 266

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 20:25

    fotografie + vizitka, 20,3 x 25,3 cm, dobová bromostříbrná fotografie, vzadu razítko autora, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludvik Souček

    (1926-1978)

    Dívka s květinou

    Položka č.: 267

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 20:26

    fotografie, 29,6 x 16,9 cm, na zadní straně popsáno: z Archivu Dr. Ludvíka Součka, práce známého autora vědeckofantastické literatury a literatury faktu, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Václav Havel

    Položka č.: 268

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 20:27

    bromostříbrná fotografie, 29,9 x 40,1 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Roman Sejkot

    (1963)

    Chci/I want

    Položka č.: 269

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 20:28

    bromostříbrná fotografie se zažehleným chlupem, 1990, 36,5 x 52 cm, sign. a popsáno na zadní straně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Saudek

    (1935)

    Hommage a Valerie

    Položka č.: 270

    Vyvolávací cena: 60.000 CZK (2.500 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 20:29

    fotografie, 40 x 31 cm, sign. LD Jan Saudek, rám, studium na Státní grafické škole v Praze

    Aktuální cena: 60.000 CZK (2.500 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Igor Malijevský

    (1970)

    Klesání, Lisabon 2007

    Položka č.: 271

    Vyvolávací cena: 24.000 CZK (1.000 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 20:30

    autorská bromostříbrná zvětšenina na matném papíře, tónováno selenem, 2007, 28 x 36 cm, PD monogr., autorské razítko na rubu

    Aktuální cena: 24.000 CZK (1.000 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Nožička

    (1934)

    Otvor

    Položka č.: 272

    Vyvolávací cena: 2.100 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 20:31

    digitální fotografie, 2004, 27,2 x 20,4 cm, sign. vzadu Nožička 2004, autorský tisk, studium SUPŠ v Brně, FAMU v Praze

    Aktuální cena: 2.100 CZK (88 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook