Martin Salajka
(1981)žák prof. M. Rittsteina; malíř; studoval propagační grafiku a výtvarnictví u K. Mikela a užitou a dekorativní malbu v architektuře a propagaci u M. Maliny na SUPŠ v Uherském Hradišti a na FaVU VUT v Brně (Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 2004, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 2004)
Martin Salajka
(1981)
Kvetoucí lebka
Položka č.: 119Vyvolávací cena: 48.000 CZK (2.000 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 15:00
akryl, plátno, 2021, 100 x 100 cm, sign. vzadu Martin Salajka, Autor je jedním z nejvýraznějších představitelů současné expresivní malby. Studium absolvoval na FVU v Brně u P. Veselého a na AVU v Praze v ateliéru M. Rittsteina. Vystavoval na několika kolektivních výstavách v Čechách, ale také v Buda…
Aktuální cena: 48.000 CZK (2.000 €)
Odhadní cena: 70 000 - 90 000 CZK
Martin Salajka
(1981)
Hnízdo
Položka č.: 281544Vyvolávací cena: 76.000 CZK (3.167 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:47
akryl, plátno, 2023, 100 x 100 cm, sign. vzadu Martin Salajka 2023, rám, žák prof. M. Rittsteina
Aktuální cena: 76.000 CZK (3.167 €)