Bedřich Budil

(1943-2021)

  • Bedřich Budil

    (1943-2021)

    Transformace

    Položka č.: 281301

    Vyvolávací cena: 120.000 CZK (5.000 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:26

    olej, plátno, 1993, 72 x 72 cm, sign. B Budil 93, rám, Bedřich Budil je český malíř a výrazná postava českého výtvarného umění. Jeho život i tvorba jsou spojeny s oblastí kolem Jindřichova Hradce. Budilovy malby často zachycují krajinné a zvířecí výjevy v nezvyklých barevných a dějových kombinacích.…

    Aktuální cena: 120.000 CZK (5.000 €)