Jakub Stretti

(1967)

  • Jakub Stretti

    (1967)

    Shovívavý stín

    Položka č.: 197

    Vyvolávací cena: 49.000 CZK (2.042 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:16

    akryl, plátno, 2017, 95 x 74 cm, sign. vzadu J.Stretti, Jakub Stretti je současný český malíř, pochází z rodiny malířů a grafiků Strettiů, kteří do Čech přišli již v 18. století. Vystudoval krajinomalbu na Akademii výtvarných umění v Praze v ateliéru prof. F. Hodonského a prof. K. Malicha a v průběh…

    Aktuální cena: 49.000 CZK (2.042 €)

  • Jakub Stretti

    (1967)

    Na moři

    Položka č.: 281449

    Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.875 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:54

    olej, plátno, 2019, 92 x 73 cm, sign. vzadu J.Stretti, Jakub Stretti je současný český malíř, pochází z rodiny malířů a grafiků Strettiů, kteří do Čech přišli již v 18. století. Vystudoval krajinomalbu na Akademii výtvarných umění v Praze v ateliéru prof. F. Hodonského a prof. K. Malicha a v průběhu…

    Aktuální cena: 45.000 CZK (1.875 €)