Pane továrníku..

    Položka č.: 281823

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 23. 04. 2024 18:07

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Beduín

    Položka č.: 274420

    Plánované ukončení: 23. 04. 2024 18:08

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Skicy

    Položka č.: 217072

    Plánované ukončení: 23. 04. 2024 18:09

    3x tuš, papír, 1931, 30 x 23 cm, 1x monogramováno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Mužský profil

    Položka č.: 209409

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 04. 2024 18:10

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Mercuriális perénnis

    Položka č.: 209380

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 23. 04. 2024 18:11

    tuš, papír, 33 x 17,3 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Položka č.: 281786

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:39

    olej, karton, 13 x 17 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Krajina s řekou

    Položka č.: 281802

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:40

    olej, plátno, 69 x 58,5 cm, napínací rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Zřícenina

    Položka č.: 281838

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:41

    olej, plátno, 80,5 x 53 cm, napínací rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Luční krajina

    Položka č.: 281835

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:42

    olej, plátno, 34,5 x 49,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)