Stanislav Odvárko

(1913-1985)

malíř, básník, grafik, typograf

  • Stanislav Odvárko

    (1913-1985)

    Předjaří

    Položka č.: 281357

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:22

    olej, deska, 34 x 48,5 cm, sign. PD S. Odvárko, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)