Rastislav Mikloško

(1984)

  • Rastislav Mikloško

    (1984)

    Dvě tváře

    Položka č.: 226689

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:12

    akvarel, tuš, papír, 2013, 29,5 x 21 cm, sign. PD Mikloško 13, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Rastislav Mikloško

    (1984)

    Vlčí máky

    Položka č.: 226688

    Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:13

    akvarel, pastel, tuš, papír, 2013, 29,5 x 21 cm, sign. PD Mikloško 13, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)