Rastislav Mikloško
(1984)
Dvě tváře
Položka č.: 226689Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:12
akvarel, tuš, papír, 2013, 29,5 x 21 cm, sign. PD Mikloško 13, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Rastislav Mikloško
(1984)
Vlčí máky
Položka č.: 226688Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:13
akvarel, pastel, tuš, papír, 2013, 29,5 x 21 cm, sign. PD Mikloško 13, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)