Klára Bočkayová

  • Klára Bočkayová

    Vzácná chvíla

    Položka č.: 281543

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:46

    akryl, plátno, 2010, 45 x 30 cm, olištováno, autorka ve svém díle zpracovává motivy tradičních ženských rukodělných výtvorů, jako jsou například výšivky, dečky a ubrusy, které byly běžnými součástmi domácností 19. a první poloviny 20. století. Tyto klasické ženské práce používala jako východisko ke …

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)