Klára Bočkayová
Vzácná chvíla
Položka č.: 281543Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:46
akryl, plátno, 2010, 45 x 30 cm, olištováno, autorka ve svém díle zpracovává motivy tradičních ženských rukodělných výtvorů, jako jsou například výšivky, dečky a ubrusy, které byly běžnými součástmi domácností 19. a první poloviny 20. století. Tyto klasické ženské práce používala jako východisko ke …
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)