Bohuslav Kutil

(1907-1982)

  • Bohuslav Kutil

    (1907-1982)

    Pohled na Kolín

    Položka č.: 318

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:17

    olej, plátno, 69 x 99 cm, sign. LD Kutil, sign. vzadu B. Kutil 1940, rám

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)