Miloslav Holý

(1987-1974)

  • Miloslav Holý

    (1987-1974)

    Vesnice

    Položka č.: 250806

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2024 16:38

    litografie, 1957, 14,3 x 19,5 cm, sign. PD MHolý 57, č. 96/200, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)