Václav Stein

(1888-?)

  • Václav Stein

    (1888-?)

    Žně

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:10

    olej, plátno, 1931, 80 x 97 cm, sign. PD V. Stein, rám, mlaba místy sedřená

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

  • Václav Stein

    (1888-?)

    Hradčany

    Položka č.: 24

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:23

    olej, plátno, 69,5 x 49,5 cm, sign. PD V. Stein, rám, místy drobné dirky v plátně

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)