Jana Brožová
(1909-1987)
Slunečnice
Položka č.: 228Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:47
olej, lepenka, 47 x 53 cm, sign. LD J.Brožová, rám
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu