Zdeněk Nemastil

(1879-1942)

  • Zdeněk Nemastil

    (1879-1942)

    Položka č.: 116

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:55

    olej, plátno, 50,5 x 71 cm, sign. PD Nemastil, rám, malba na mnoha místech odpadlá

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

  • Zdeněk Nemastil

    (1879-1942)

    Cesta

    Položka č.: 178

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:57

    olej, lepenka, 34 x 48 cm, sign. LD Zd. Nemastil, rám

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)