Zdeněk Nemastil
(1879-1942)
Položka č.: 116Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:55
olej, plátno, 50,5 x 71 cm, sign. PD Nemastil, rám, malba na mnoha místech odpadlá
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Zdeněk Nemastil
(1879-1942)
Cesta
Položka č.: 178Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:57
olej, lepenka, 34 x 48 cm, sign. LD Zd. Nemastil, rám
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)