Jiří Ptáček

  • Jiří Ptáček

    Hnízda (diptych)

    Položka č.: 39

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (313 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 16:38

    2 x akryl, kombinovaná technika, karton, 1994, 1996, 86 x 60 cm, oba signovány PD Ptáček, rám, diptych, na zadní straně popsáno a značeno autorským razítkem, na rámech drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 7.500 CZK (313 €)