Jana Reinerová
Jana Reinerová
Hradčanské náměstí
Položka č.: 183Vyvolávací cena: 10.400 CZK (434 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:02
akryl, kombinovaná technika, plátno, 24 x 18 cm, sign. LD Reinerová, rám, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 10.400 CZK (434 €)
Jana Reinerová
Nový Svět
Položka č.: 184Vyvolávací cena: 12.500 CZK (521 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:03
olej, plátno, 25,5 x 30,5 cm, sign. PD Reinerová, rám, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 12.500 CZK (521 €)
Jana Reinerová
Vzpomínka na Tunis
Položka č.: 138Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:44
litografie, 28 x 35 cm, sign. DU Jana Reinerová, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)