Dlouhý
Položka č.: 185Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:04
olej, plátno, 37 x 47 cm, sign. PD Dlouhý, rám
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)