Dlouhý

  • Dlouhý

    Položka č.: 185

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:04

    olej, plátno, 37 x 47 cm, sign. PD Dlouhý, rám

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)