Jan Hála
(1890-1959)
Žně
Položka č.: 28Vyvolávací cena: 50.000 CZK (2.084 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:27
olej, rám, 110 x 150,5 cm, sign. LD Jan Hála 1938, rám, rám není upěvněn k obrazu
Aktuální cena: 60.000 CZK (2.500 €)
Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu