Zuzana Dvorská Šípová
Medvídek
Položka č.: 168Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 20:14
litografie, papír, 2023, 47 x 37,5 cm, sign. PD Zuzana D. Šípová 23, č. 59/60
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)