Jaroslav Peregrin Kloc
(1894-?)
Hrad
Položka č.: 281795Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:19
olej, karton, 49 x 68 cm, sign. PD Kloc, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)