Pavel Dušek

(1992)

  • Pavel Dušek

    (1992)

    Po dešti

    Položka č.: 119

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:58

    olej, akryl, plátno, 2018, 50 x 50 cm, sign. zezadu DUŠEK 2018

    Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)