Pavel Dušek
(1992)
Po dešti
Položka č.: 119Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:58
olej, akryl, plátno, 2018, 50 x 50 cm, sign. zezadu DUŠEK 2018
Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)