Petr Fiala
(1969)
Růžový slon
Položka č.: 229Vyvolávací cena: 8.500 CZK (355 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:48
litografie, 2001, 79,8 x 57 cm, sign. PD P. Fiala 2001, a.t., v rozích papír nepatrně pokrčený, nahoře u pravého okraje je šedá čára, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 8.500 CZK (355 €)
Petr Fiala
(1969)
Magnolie
Položka č.: 230Vyvolávací cena: 9.500 CZK (396 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:49
litografie, 59,5 x 75,5 cm, sign. PD Fiala, č. 13/39, rožky nepatrně ohnuté, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 9.500 CZK (396 €)
Petr Fiala
(1969)
Úplný úlet (Ptačí mandala)
Položka č.: 83Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:51
barevná litografie, 2015, 59 x 75,5 cm, sign. VD Fiala 2014, č. 44/44, šmouha na levém okraji
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
Petr Fiala
(1969)
Tvář města
Položka č.: 84Vyvolávací cena: 8.800 CZK (367 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:52
barevná litografie, 2019, 75,5 x 59 cm, sign. VD Fiala, č. 10/33, jemné červené šmouhy na okrajích
Aktuální cena: 8.800 CZK (367 €)
Petr Fiala
(1969)
Sestry
Položka č.: 85Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:53
barevná litografie, 2013, 59 x 75,5 cm, sign. VD Fiala, č. 4/40, natržený pravý okraj, mimo tisk
Petr Fiala
(1969)
Pivoňka (Do středu)
Položka č.: 86Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:54
barevná litografie, 2018, 59 x 75,5 cm, sign. VD Fiala 2018, č. 29/45