Klára Sedlo
(1993)
Podivné znaky na obloze
Položka č.: 149Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 18:28
akryl, plátno, 2021, 80,5 x 60 cm, sign. vzadu Klára Sedlo 21, rám
Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)