Klára Sedlo

(1993)

  • Klára Sedlo

    (1993)

    Podivné znaky na obloze

    Položka č.: 149

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 18:28

    akryl, plátno, 2021, 80,5 x 60 cm, sign. vzadu Klára Sedlo 21, rám

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)