Pavel Janouškovec

(1961)

  • Pavel Janouškovec

    (1961)

    Podzim v zahradě

    Položka č.: 163

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 18:42

    akryl, plátno, 2021, 43 x 60 cm, sign. LD Janouškovec, klínový rám, na zadní straně popis díla a signatura autora, na rámu autorský štítek, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

  • Pavel Janouškovec

    (1961)

    Za svitu úplňku

    Položka č.: 164

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 18:43

    akryl, plátno, 2022, 66 x 71 cm, sign. LD Janouškovec, klínový rám, na zadní straně popis díla a signatura autora, na rámu autorský štítek, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)

  • Pavel Janouškovec

    (1961)

    Krajina za ostnatým drátem

    Položka č.: 165

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 18:44

    akryl, plátno, 2020, 90 x 85 cm, sign. DU Janouškovec, klínový rám, na zadní straně popis díla a signatura autora, na rámu autorský štítek, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)