V. Souček

  • V. Souček

    Negližé

    Položka č.: 280280

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:24

    akvarel, papír, 1928, 47 x 30 cm, sign. PD Souček V.1928, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • V. Souček

    Portrét dívky

    Položka č.: 280281

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:26

    akvarel, papír, 1944, 44,5 x 35 cm, sign. PD V. Souček 1944, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská