Evžen Seyček
(1917-2009)
Trable s žebříkem
Položka č.: 281486Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:50
tuš, tužka, papír, 29,7 x 21 cm, monogr. LD, sign. PD Evžen Seyček, dole text: No jo, jako střihač ses ve filmu proslavil, ale na tohle jsi levej..., horní rohy mírně ohnuté, místy fleky od tuše a stopy po bělobě, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)