Barbora Pejšková
(1979)
Cesta
Položka č.: 179Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 18:58
akryl, plátno, 2020, 100 x 120 cm, sign. PD Pejšk 20, klínový rám, autorka o své tvorbě: Nejčastější inspirací je pro mne krajina, či nějaké krajinné fragmenty. Dlouhodobě mne pak zajímá otázka vztahů v prostoru, světla v prostoru, bodu a linie v prostoru - tyto prvky se prolínají v mé práci bez ohl…
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Barbora Pejšková
(1979)
Položka č.: 180Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 18:59
akryl, plátno, 2020, 120 x 100 cm, sign. PD Pejšk 2020, klínový rám, autorka o své tvorbě: Nejčastější inspirací je pro mne krajina, či nějaké krajinné fragmenty. Dlouhodobě mne pak zajímá otázka vztahů v prostoru, světla v prostoru, bodu a linie v prostoru - tyto prvky se prolínají v mé práci bez o…