Barbora Pejšková

(1979)

  • Barbora Pejšková

    (1979)

    Cesta

    Položka č.: 179

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 18:58

    akryl, plátno, 2020, 100 x 120 cm, sign. PD Pejšk 20, klínový rám, autorka o své tvorbě: Nejčastější inspirací je pro mne krajina, či nějaké krajinné fragmenty. Dlouhodobě mne pak zajímá otázka vztahů v prostoru, světla v prostoru, bodu a linie v prostoru - tyto prvky se prolínají v mé práci bez ohl…

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

  • Barbora Pejšková

    (1979)

    Položka č.: 180

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 18:59

    akryl, plátno, 2020, 120 x 100 cm, sign. PD Pejšk 2020, klínový rám, autorka o své tvorbě: Nejčastější inspirací je pro mne krajina, či nějaké krajinné fragmenty. Dlouhodobě mne pak zajímá otázka vztahů v prostoru, světla v prostoru, bodu a linie v prostoru - tyto prvky se prolínají v mé práci bez o…