Stanislav Slavík

  • Stanislav Slavík

    Položka č.: 279073

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:42

    olej, plátno, 47 x 58 cm, sign. PD Slavík St., rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)